Wpis z mikrobloga

Większość ludzi w moim wieku ma udane życie towarzyskie i seksualne. Czuję się wyobcowany przez społeczeństwo.. jak ja nienawidzę normictwa. Ja również mam prawo, aby zaspokoić swój popęd.

#przegryw #stulejacontent #feels #s--s #tinder #divyzwykopem #depresja #psychologia #niebieskiepaski #rozowepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobistyznormikami
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@IlyichTchaikovsky: najpierw gadasz, że nienawidzisz normików, a potem, że chcesz r----ć normalnie jak inni ludzie. Chcesz stać się normikiem i nienawidzić samego siebie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Masz pretensje do całego świata, że nie ruchasz jak inni. A zrobiłeś coś w tym kierunku? Zagadałeś chociaż do jakiejś? Mówisz, że laski to k---y, pogarda wylewa się z ciebie jak żółć z Janusza i oczekujesz, że jakaś sama
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: przecież wyżej zachwalasz, że ruchasz ładne dziesiątki i jesteś lepszy. To się zdecyduj kiedy jest lepiej.

Wygląda na to, że nienawidzisz normików, bo ruchają i im po prostu zazdrościsz, że sam nie jesteś normikiem. Wyzywasz, bo ruchają za darmo, ale jak ty byś ruchał za darmo, to już cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wiesz, taki przykład z d--y - w Harrym Potterze był dozorca, który
  • Odpowiedz
@IlyichTchaikovsky: to zagadaj do jakiejś, nie wzywając jej od k---w :D Zainstaluj tindera. To nie jest tak, że normikowi nagle pojawia się loszka obok i już jest fajnie. Trzeba się sporo napracować żeby to był ktoś wart uwagi. Chyba, że chodzi wyłącznie o s--s, to wtedy idziesz do klubu i za cenę 4 piw masz ruchanie. Jednak niewiele się to wtedy różni od obecnej opcji ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz