Wpis z mikrobloga

@krawo: Jeszcze przed 18-tką też dostałam takie pismo, tyle, że nie było to Sony. Mama zadzwoniła i ugadała, żeby to policjant do nas przyszedł, ale koniecznie chciał, kiedy mnie nie będzie w domu :) Podejrzewam, że chodziło o jeden z Oscarowych filmów z Zatoki Piratów. Pogadał, mama nic konkretnego nie powiedziała, bo "nie znam się", a ja jeszcze dzieciak, więc też prosiła o wyrozumiałość, bo może nie wiem co robię. Powiedział,
@urproblem: wyżej jest już sprawa(najprawdopodobniej) rozwiązana, to jakaś masówka wysłana do ludzi którzy kilka lat temu kupowali klucze do gier/oprogramowania na allegro, raczej nie będzie przypixu
Jak bardzo mam #!$%@?? (,)


@krawo: Pisałem tu ostatnio, że dostałem takie wezwanie na ten sam powód.
Nie kupowałeś czegoś na allegro (gier w formie kluczy steam) od 2013 r.? Ja miałem wyciąg na którym był CS: GO z lutego 2015 a na liście był typek co coinsy w 2014 kupił XD Ścigają tych sprzedawców xd
kupowałem, na pewno chodzi o to samo xd


@krawo: będziesz pewnie z telefonu mógł skorzystać i podać informacje odnośnie tego sprzedawcy, w sumie możesz to zrobić to pomożesz policji w ściganiu tego ziomeczka a sam nic nie stracisz. Ja miałem taką #!$%@?ą sytuację bo szukałem maila z kluczem ale nic pod hasłem "allegro" nie wyszukiwało mi w gmailu i powiedziałem, że pewnie skasowałem. Wiesz co się okazało? Byłem, #!$%@?, na mailu