Wpis z mikrobloga

@Fatalek: Mam identyczne na biurku sprzed 2 tygodni. Pod spodem masz numer telefonu. Jeżeli nie chcesz czekać, to możesz zadzwonić u umówić się w innym terminie.
@urproblem: To inna sprawa. Tutaj chodzi stricte o Allegro, kilka tysięcy wezwań poszło po całej Polsce. Łatwo to zwerfykować, jeżeli wezwanie jest na Wasze nazwisko, a przykładowo umowa na rodzica.
  • Odpowiedz
@C8H18: Rozmowa z policjantem była bardzo luźna. Powiedziałem, że pewnie gdybym poszukał i się postarał, to pewnie byśmy doszli. Allegro mi skasowało historię, więc tutaj niewiele mogłem zdziałać, ale na moim koncie bankowym pewnie wychwyciłbym transakcje z Allegro w 2014 roku. Wprost powiedziałem, że mogę poszukać i pewnie bym coś znalazł. Usłyszałem, że to zależy ode mnie i na pewno pomogłoby w sprawie, ale nie ma musu. Zgodnie stwierdziliśmy, że
  • Odpowiedz
@alWdIjJpz18nHw wiadomo że policmajstry będą wywierały presję żeby się ktoś przyznał.

Z tego co słyszałem, to w sprawach o piractwo to najczęściej bez przyznania sie, nic ci nie zrobią.
  • Odpowiedz
@nie_wytrzymam: a wiesz , że ze świadka może w tej samej minucie stać się oskarżonym i na tym ten policyjny trik polega.Świadek nie może kłamać, bo grozi mu za to odpowiedzialność karna, oskarżony może łgać ile wlezie bo takie mu przysługuje prawo.


@raceman: nie można wykorzystać zeznań świadka, który stał się w tym samym postępowaniu oskarżonym. Poza tym świadek, który potencjalnie może być oskarzony jest pouczany o uprawnieniach
  • Odpowiedz