Wpis z mikrobloga

@krawo: Mnie kiedyś na podstawie numeru telefonu wezwali jako świadka w sprawie "złapaliśmy Twojego dilera". Do dziś nie rozgryzłem "Dlaczego ja?" skoro abonamet na moj numer jest na ojca...
  • Odpowiedz
  • 0
@krawo ja bym profilaktycznie wstawił jakiegoś gruchota z linuksem w domu, a lapsa podrzucił zaufanemu znajomemu, niech przechowa :)
  • Odpowiedz
@krawo Ja dostałem taki za torrenty. Wtedy to była najprawdopodobniej jedna z masówek tych #!$%@?łych kancelarii, które zgłaszają przestępstwo do prokuratury w sprawie jakiegoś filmu żeby prokuratura im ustaliła adresy IP, a potem wysyłają gówno listy z ugodami za 500zł.
Tyle że prokuratura musi dokończyć swoje czynności więc wysyła policji polecenia przesłuchania świadków. Zasadniczo wygląda to tak że kto się przyzna ten frajer, bo prokuraturze ni cholery nie zależy na prowadzeniu
  • Odpowiedz
  • 0
@krawo posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku. 
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka, 
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się 
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni. 
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim 2 km od lotniska.
  • Odpowiedz
@krawo prawdopodobnie kupiles albo sprzedałes konto sony,ps3 lub ps4 z czyims kontem albo lewe konto z allegro.ostatnio paru moich znajomych dostalo podobne wezwania.
  • Odpowiedz
Byłem dzisiaj zadali mi 17 pytań dotyczących zakupu CS:GO
Nie ma się co bać, jakieś 2 firmy albo 2 typków się sądzą bo któraś ze stron nie dostała kasy za klucze.
Skala jest potężna w moim powiecie około 100 osób jest wzywanych
  • Odpowiedz