Wpis z mikrobloga

Rok 2018 zaczął się wyjątkowo. Niespodziewana afera połączyła Wykopowiczów bez względu na ich poglądy i dotychczasowe animozje. Nieśmiało startująca historia o #januszebiznesu jakich wiele, za sprawą wyjątkowej głupoty i arogancji tychże, zapłonęła dziesiątkiem znalezisk. Wykopki z lewej i prawej strony, z dziennej i nocnej zmiany, ramię w ramię dzielnie stawiały opór państwu Topór. Tak jednoczącej siły jeszcze na wypoku nie doświadczyliśmy. Wypadałoby podziękować sprawcom, ale jednak tym razem się obejdzie - dzbany zwyczajnie na to nie zasługują. Podsumuję zatem staropolskim porzekadłem, iż nie ma tego złego, co na dobre nie wyjdzie.

Dziękuję Wam ogromnie drodzy Wykopowicze, Mirki i Mirabelki. Jesteście absolutnie niezwykli, a kręcenie tej gównoburzy razem z Wami jest zaiste prawdziwym zaszczytem!

https://www.wykop.pl/wpis/29230599/wojna-trwa-a-wiec-wojna-z-dniem-dzisiejszym-wszyst/

#willakarpatia #wykopefekt #afera #wykop #autyzm ##!$%@? ##!$%@? #bekazpodludzi #patologiazewsi #pasjonaciubogiegozartu #oswiadczenie #chwalesie #historia #rozdajo

Chciałbym każdemu z Was w dowód wdzięczności i uznania wobec Waszego poświęcenia wręczyć to oto odznaczenie:
PozytywistycznaMetamorfoza - Rok 2018 zaczął się wyjątkowo. Niespodziewana afera połą...

źródło: comment_hn46PHpmRKwbPo9zpoT1OhcnEjIs7NTz.jpg

Pobierz
  • 26
@Moderacja @m__b @a__s Powiedzcie proszę, dlaczego usunęliście wpis: https://www.wykop.pl/wpis/29230599/wojna-trwa-a-wiec-wojna-z-dniem-dzisiejszym-wszyst/
Nie zawierał on żadnych obelg, wulgaryzmów tudzież innych niedozwolonych treści.

Będę szczerze wdzięczny za odpowiedź, która w przyszłości może pomóc w unikaniu publikacji treści nieakceptowanych przez Moderację.

Z góry gorąco dziękuję i pozdrawiam!
Wykopki z lewej i prawej strony, z dziennej i nocnej zmiany, ramię w ramię dzielnie stawiały opór państwu Topór. Tak jednoczącej siły jeszcze na wypoku nie doświadczyliśmy.


@PozytywistycznaMetamorfoza: Zgadzam się. Na chwilę znikneły podziały, których w tak dużej społeczności na co dzień jest przecież mnóstwo, i wspólnie zrobiliśmy w Internecie gównoburzę roku.
Ja sam w znaleziskach o Karpatce odsłaniałem nawet wpisy użytkowników z czarnej listy i po przekonaniu się, że w
Zgadzam się. Na chwilę znikneły podziały, których w tak dużej społeczności na co dzień jest przecież mnóstwo, i wspólnie zrobiliśmy w Internecie gównoburzę roku.

Ja sam w znaleziskach o Karpatce odsłaniałem nawet wpisy użytkowników z czarnej listy i po przekonaniu się, że w tej sprawie mówią do rzeczy, stawiałem im plusy. Pewnie nie byłem w tym odosobniony.

To dość pocieszające, jeśli założyć że wypok jest Polską w miniaturce - bo potrafimy się