Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
Pobierz
źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg
  • 184
@technic: znajomy miał problemy z zębami i zamiast wydać hajs i wyleczyć się to właśnie stosował leczenie ketonalami i trafił do szpitala na 3 tygodnie bo prawie sobie wątrobę zniszczył
@kobiaszu: A jak dla mnie super że jest bez recepty, przeciwbólowych praktycznie nie jadam, ale ostatnio mnie ząb strasznie bolał, pół opakowania metafenu nie pomogło, to kupiłem sobie zbawcę ketonal bo nie mogłem spać całą noc i zjadłem dopuszczalną maksymalną dawkę.

@kobiaszu na mnie i tak nie działał. Kiedyś ząb mnie #!$%@? to zjadłem chyba 4 i dopiero jak zapilem 4 piwami i się #!$%@? to przeszło ( ͡ ͜ʖ ͡) wolę ibuprofen a ostatnio wyczytałem, że goździki są przeciw bólowe.
@kobiaszu: człowiek radia nie słucha i telewizji nie ogląda to się na wykopie dowie, że ketonal teraz bez recepty można dostać. Niech ludzie to #!$%@?ą jak cukierki bez czytania ulotki ich zdrowie co innego gdyby to były antybiotyki. Chcącemu nie dzieje się krzywda. ʕʔ
@kawaiimaid666: ja byłem na pogotowiu dentystycznym w pierwszym dniu świąt, okazało się że kanałowe do robienia, a oni w placówce nie mają sprzętu, gdyby nie ketonal to bym wtedy tego zęba sobie obcęgami wyrwał bo nie szło wytrzymać.
Poza tym widzę, że żadna kobieta się nie wypowiada, a mi 1 tabl Ketonalu co miesiąc +ipp ratowała życie w czasie okresu, żeby móc iść do pracy albo po prostu funkcjonować. Diklofenak jest spoko na ból kręgosłupa ale nie na okres.


@Milady88: a ja niestety widzialam takie wpisy w innym temacie. Jesli nie jestes z grupy rozowych placzliwych hipohondryczek (niestety znam takie ktore wyolbrzymiaja bole miesiaczkowe) i bole miesiaczkowe sa tak
@Jahcob: uważasz że masz wrzód od jednej tabletki? Ludzie nie zdają sobie sprawy że od żarcia NLPZ (które dawno są OTC)na potęgę mogą sobie narobić ogromnej biedy tak samo jak od ketsa
@Pomeranian: bylam kiedys nad morzem i niespodziewanie zaczal sie okres, nie mialam juz zapasu tylko pusta butelke i na szczescie aptekarka zrozumiala i mi lek wydała, ale jakby to byl jakis niewyrozumialy facet? Wakacje w dupe.