Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
Pobierz kobiaszu - Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketona...
źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg
  • 184
@elokompaniero nie wiem czy masz świadomość, że to nieuleczalna choroba. Dietę mam dobrą i jestem pod stałą kontrolą lekarza. Można łagodzić objawy, ale ból pozostanie.


@Milady88: @Skaaa4148: i chcecie mi powiedzieć, że do końca życia będziecie co miesiąc brać ketonal na ból?
ja się boję ibuprom co miesiąc łykać, a Wy tu widzę ostro jedziecie. rozumiem, że Was boli, ale to tym bardziej powinno być w jakikolwiek sposób kontrolowane przez
@miesozerna: no wlasnie jak kogos nie boli to sie nie powinien wypowiadac w tej kwestii. Nie ma leków, mozna tez zrec kilogramami tabletki anty - czasem jest skuteczne, czasem nie, czesto jest nietolerancja, dedykowany "LEK" to Visanne-syntetyczny progesteron, brany po to, zeby endometrium nie narastało w trakcie cyklu, ale to nic nie leczy i nie kazdy moze go brac-mnie na przyklad bola stawy po nim. Poza tym jakie sa skutki uboczne
@miesozerna no ja akurat dostałam ketanol na receptę. Nie napisałam, że co miesiąc biorę. Staram się w granicach rozsądku. Wszystko zależy od tego jaki tryb życia prowadzę. To też się przekłada na to czy ból będzie znośny czy nie.
@kobiaszu: Żałuję, że w okresie brania ketonalu według zaleceń lekarza (!) i kiedy odczuwałam badzooo nieprzyjemne efekty brania tego świństwa, nie zgłosiłam się na jakieś głębsze badania i nie zaskarżyłam i lekarza i producenta. :| Odwagi mi brakowało.
@kobiaszu
Widze, że chyba jestem jedyną osoba, której nic nie było po stosowaniu Ketonalu xD Ten lek uratował mi tyłek gdy byłem na wyjeździe i nagle zaczął mnie boleć ząb, a do dentysty musiałem czekać niestety kilka dni.
Poza tym wydaje mi się, że w ten Ketonal ogólnodostępny jest w dosyć słabej dawce.
@MatiBicek Sam używam Ketonalu ale traktuje go jako lek ostatniej szansy. Nie ma nic złego w rozsądnym używaniu, gorzej jak się go żre jak cukierki - co jest u nas bardzo popularne