Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
kobiaszu - Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketona...

źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg

Pobierz
  • 184
@Strahl: ja tam się bardzo cieszę że jest bez recepty. Od leków przeciwbolowych wymagam szybkiego i skutecznego działania. Paracetamol/ibuprofen na mnie nie działał - no chyba że brałem za małą dawkę - ale w porównaniu z dawkami ketonalu to uważam że własnie ketonal w gruncie rzeczy będzie miał mneij toksyczne działanie. I nie nie jem go codziennie, góra raz w miesiącu.
@grucha_88: żaden argument
co w nim jest gorszego niż w paracetamolu np?


@technic: gorszego nic. Chodzi o to, że jest bardzo silny i działa na bóle, które bardzo często oznaczają już jakąś poważniejszą przypadłość. Odpowiedzialny człowiek wie doskonale, że jak go coś rwie i napieprza w taki sposób, że już tylko ketonal pomaga, to powinien iść najpierw do lekarza i zapytać się o co chodzi, a dopiero potem żreć tabletki :)
@technic Jak brać ibuprofen to w połączeniu z paracetamolem - bo ten zwiększa jego działanie. Np. Metafen.

@Variv co to znaczy przestarzały i co uważasz za alternatywę do jego stosowania? Tylko tak wiesz, żeby to miało jakąś merytoryke.

@Strahl Przestarzały czyli zbyt duże skutku uboczne do efektu. Lepiej użyć innych leków tez z grupy NLPZ. np. aceklofenac (na większość bólów powinien pomóc ) . Wiadomo też NLPZ ale skutki , uboczne dla