Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
kobiaszu - Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketona...

źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: Mi nie przeszkadza to, że nie jest na receptę. Przeszkadza kompletny brak pojęcia i edukacji o skutkach ubocznych za które ją muszę potem płacić z podatków bo jakiś Janusz nabawił się choroby wymagającej kosztownego leczenia tylko z własnej głupoty
  • Odpowiedz
@kobiaszu nie wiem czemu ludzie się nad tym tak spuszczają. Dla mnie osobiście najgorszym a zarazem i najlepszym lekiem przeciwbólowym jest tramadol potoczny zwany tramalem. Po tym gównie jest lot jak po dobrych dopach , zawroty , suchość. Faktem jest że że znieczula pefekcyjnie
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: W Tajlandii nadal jest publiczna służba zdrowia, w prywatnym szpitalu dobowy pobyt kosztuje 2000 bahtow o czym większość kraju może tylko pomarzyć. Już nie chce wiedzieć co się dzieje w przypadku przewlekłej choroby i nie masz sporej kasy przy sobie
  • Odpowiedz
@heheszkitroche: A i Tajlandia jest jedną z potencjalnych wylęgarni super bakterii bo przecież wolny rynek motzno i każdy może sobie kupić tyle antybiotyków ile tylko chce xD

Korwinizm charakteryzuje krótkowzroczność i brak przewidywania dalekich konsekwencji
  • Odpowiedz
@kobiaszu: ale czy to jest faktycznie ten sam ketonal co kiedys był na receptę? aż mi sie wierzyć nie chce. ten ma w nazwie "Active". tamten chyba nie miał
na zdjeciach widać ze ten active jest w kapsułkach. "stary" był w tabletce
gównoburza moim zdaniem
  • Odpowiedz
@kris666123: Ej, ale wiecie, że cały czas można było kupić leki z kodeiną, która nie dość, że działa równie dobrze jak Ketonal na ból, to jeszcze poprawia humor? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tylko nadużywać nie wolno, bo uzależnia jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
bo Polacy to naród lekomanów i domorosłych specjalistów od medycyny


@Strahl: Skąd się bierze taka pogarda do własnego kraju? Przecież każde rozwinięte państwo ma z tym problem - to co jest u nas jest niczym w porównaniu np. z USA gdzie uzależnienie od benzodiazepin czy syntetycznych opioidów nabiera skali epidemii.
Ale nie, to polski #!$%@?łek musi być zawsze najgorszy. Nawet jak nie jest to i tak trzeba tak mówić.
  • Odpowiedz