Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
kobiaszu - Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketona...

źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
@bemo: @Fidelis:
właśnie chciałem o coś takiego zapytać

kiedyś spotykałem się z dziewczyną która brała ketonal (niestety nie pamiętam dawek) na bóle menstruacyjne. gdy sobie coś zrobiłem z plecami (krzyż) to też mi zaproponowała (pierwszą działka za darmo). niestety nie pomogło - mogłem jeść jak cukierki a nic nie czułem. ani złagodzenia bólu, ani przymulenia które niektórzy odczuwają.

z czym jest to związane? rodzaj schodzenia czy też może
  • Odpowiedz
Głupie ludzie niech jedzą. Natomiast jak sobie następnym razem ustawisz budzik na 6 rano, łykniesz niebieską tabletkę i pójdziesz spać dalej, to nawet jak się obudzisz przed południem z dwoma promilami, to kac będzie bezbolesny.
  • Odpowiedz
@kobiaszu jedyny lek który dziala faktycznie na ból. Jak pamietam paczke apapu zjadłem na ból zęba i bolał tak samo. Jedna kapsułka twgo ketonalu i ból przeszedł w 10 minut i moglem isc spac. Takze bardzo dobry lek.
  • Odpowiedz
@kobiaszu Ale tabletka 72h musi być na receptę w polskim ciemnogrodzie, Bo PiS się zmartwił, że kobiety będą ją łykać jak dropsy. Tak przynajmniej gadali.
  • Odpowiedz