Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
Pobierz
źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg
  • 184
@Milady88: no wlasnie przeciez wypisuja bez problemu przy endometriozie. Trzeba zadbac o zapas i tyle. Autorowi chyba chodzi o promowanie poprzez reklamy brania tak silnego leku na zwykly bol. Potem z naszych skladek bedziemy januszy leczyc z wrzodow.
@Milady88: raczej obciazenie budzetu nfz. Niestety nawet oszolomy od zieby raczej nie przykladaja sie zapewne do selekcji naturalnej, bo w stanie krytycznym pewnie i oni leczyliby sie w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Milady88: sledzilam grupe na fb alternatywne metody leczenia raka. Tam byly osoby, ktore robily przeswietlenia, by monitorowac przebieg, ale nie korzystaly ze standardowych terapii. Jak ich alternatywne leczenia nie dawaly skutku, a zmiany nowotworowe byly coraz bardziej rozlegle, to wtedy "jednak leczymy sie na nfz" i nie mialabym nic przeciwko- tez placa skladki, ale celowo i z premedytacja odkladali leczenie do momentu, gdy bedzie bardziej kosztowne.
@Blotny: mnie też przepisał ketonal z dawkowaniem jak Ty. Zjadłem ...jedną tabletkę na cztery wyrwane ósemki, po przeczytaniu jak to ryje bebechy.
@kobiaszu: O i bardzo dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) pójde i sobie kupie bo już ze 3 lata nie brałem. Ogólnie to jak mnie coś pobolewa to nie biorę prochów chyba że to coś serio mocnego (np dziąsło) to wtedy z 1 tableteczke trzeba
Dla mnie ketonal to nic nowego. Oprócz tego, że działa przeciwbólowo jest również lekiem przeciw zapalnym. Cierpie na ZZSK i mam zalecenie, że w momencie remisji mam brać po 200mg dziennie. Swego czasu jak mnie złapało przed moim weselem to i 400mg bralem. Informacja że jest bez recepty jest dla mnie dobra. Bo wiem jak go mam używać i kiedy. A czasem sie zdarza że w domu zabraknie, a ból złapie.
@kobiaszu: >Wprowadzili lek który w końcu działa jak np boli Ciebie ząb

hurr zdelegalizować bo jakiś dureń będzie mocno nad używał to zrobi sobie krzywdę durr gniję XD


@91zozol: A potem przychodzi plebs o 3 w nocy z bólem,
Plebs: Pani doktur kochana bo mnie zomb boli tak bardzo że spać nie mogę!!11" (więc pani teraz też nie będzie spać XDD)
Stomatolog: A ile pana już tak boli?
Plebs: Ooo