Wpis z mikrobloga

Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketonalu powinna go przekonać. Nie wiem jakim cudem ale ten #!$%@? silny i toksyczny lek jest teraz dostępny bez recepty, a w reklamie łaska mówi "zawsze go mam przy sobie"
Naród lekomanów będzie go żreć jak cukierki "Halyna dej mie trzy te ketonale bo mnie wątroba boli a te apapy to za słabe"

#medycyna #gorzkiezale #telewizja
kobiaszu - Jeżeli ktoś jest jeszcze przeciwko zakazowi reklam leków to reklama Ketona...

źródło: comment_trwyFSTGTOeq7derlHRGlWB7wyVXENDd.jpg

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
Od tego są ulotki, aby się ludzie nie truli lekami. Jak jeden z drugim nie czyta ulotek i umiera, to dostaje nagrode darwina, a nie wszyscy inni mają zakaz kupowania leku dopóki lekarz nie pozwoli.

Komuna umysłowa wciaż silna we łbach (°°
  • Odpowiedz
@kobiaszu zgadzam się z Tobą. Ketonal został między innymi wycofany ze szpitala, który znam ze względu na skutki uboczne. Teraz podają tam morfinę jako środek przeciwbólowy po operacjach.
  • Odpowiedz
@Strahl: faktem jest że są bardzo rzadko przepisywane, prym po paracetamolu ma ibuprofen, naproxen i diclofenac na końcu, reszta bardzo rzadko kwas menefamowy czy tranexamowy przy nadmiernym kwawieniu podczas okresu, są jeszcze opioidowe jak gdzie prym to tramadol, nefopam i meptazinol, ale ketoprofen naprawde bardzo bardzo rzadko, teraz mi świta że faktycznie około rok temu miałem chyba receptę, ale umknęło mi to
  • Odpowiedz
@korni007: nie pamiętam a nie mam już jak zapytać. Spuchło mu strasznie. Na koniec wcierał na zmianę pokruszony ketonal i ibuprom w tego zęba. Jak w końcu poszedł do stomatologa ten wezwał pogotowie.
  • Odpowiedz