Wpis z mikrobloga

Kocham eksperckie gadanie podczas świat xD siostra studiuje cos z medycyna, pracuje w szpitalu. Rozmowa cos chorobach - krzyk i bol dupy ze ona sie nic nie zna i niech sie nie mądrzy.

Kuzyn po mechanice maszyn, rozmowa o silnikach - i znów to samo, ze nic sie nie zna xD

Ja po budownictwie i to samo xD
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#swieta #bekazpodludzi
  • 124
@ninakraviz: Najgorzej jest jak nie znasz odpowiedzi na jakieś pytanie i pada fraza "To jaki z ciebie " XDDDD Nie wiem skąd wzięło się przekonanie, że trzeba pamiętać wszystko na pamięć tak samo mają lekarze, boją się przyznać do swojej nie wiedzy i jak na zachodzie lekarz spojrzy do książki tak w Polsce nie ma opcji, bo właśnie ludzie gadają potem takie bzdury "kuuurła co za lekarz do ksiązki musiał spojrzeć
ja dzisiaj z dziadkiem o katastrofie w Smoleńsku, ja pracujący w lotnictwie i znający się na tym, czytający raporty i analizy o katastrofie, gowno się znam, bo dziadek wie, ze zamach na pewno


@Fevx: A co mu powiedziałeś? Przecież wypowiadalo sie na ten temat wielu ekspertow, ktorzy jednoznacznie twierdzili, ze samolot nie mogl #!$%@? sie o brzoze. Moze jednak dziadek miał racje
@BrotatyChleb Z tym czasem wysychania to #!$%@? w #!$%@?. Ciekawe jak tłumaczą ze im dluzszy czas na cemencie to drozszy ( ͡º ͜ʖ͡º) A z ciekawosci, jak mozna, #!$%@? budo i w co uderzyles? Bo jestem w momencie #!$%@? wlasnie.

I czy Ci troche nie szkoda tych wszystkich lat wytrzymki, mechaniki, metali, betonów?
@BrotatyChleb: to tak jak gadałem z dziadkami o polityce dzisiaj (dziadkowie kochani ludzie, ale komunizm dla nich był idealny) i usłyszałem, że "ktoś mi głupot do głowy nawkładał i się nie znam". Zbijałem ich argumenty jak dłonie w grze w łapki z pięciolatkami i aż mi było głupio, że szło tak łatwo, ale to nic nie daje, kiedy jest się kontrowanym takimi argumentami :/