Wpis z mikrobloga

Kocham eksperckie gadanie podczas świat xD siostra studiuje cos z medycyna, pracuje w szpitalu. Rozmowa cos chorobach - krzyk i bol d--y ze ona sie nic nie zna i niech sie nie mądrzy.

Kuzyn po mechanice maszyn, rozmowa o silnikach - i znów to samo, ze nic sie nie zna xD

Ja po budownictwie i to samo xD
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#swieta #bekazpodludzi
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 988
@BrotatyChleb ja dzisiaj z dziadkiem o katastrofie w Smoleńsku, ja pracujący w lotnictwie i znający się na tym, czytający raporty i analizy o katastrofie, gowno się znam, bo dziadek wie, ze zamach na pewno. Moja logika jest błędna a jego, niepoparta argumentami jedyna słuszna. Zamach to zamach i c--j. Bo politycznie pasuje i z resztą tyle szczątków naokoło to na pewno b---a itp
  • Odpowiedz
  • 735
@Fevx gowno sie znasz i tyle. Siedź cicho jak dorośli rozmawiają ( ͡º ͜ʖ͡º)

@m1chau tak jest. Kiedyś tłumaczyłem nazewnictwo cementow. Dlaczego taki cement szybciej wysycha, to tez stwierdzili ze gowno sie znam, 16/20 to jest czas wysychania a nie jakąś tam wytrzymałość XD
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: A co w tym dziwnego? Starsi ludzię mają doświadczenie i wielu rzeczy nauczyli się na swoich błędach a studenciki myślą że pozjadali wszystkie rozumy bo zaliczyli kilka kartkówek na jakiś gównokierunkach xD
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: Daj spokój wszędzie to samo. Ja bankowość, mówię teściowej, że nie powinna trzymać pieniędzy w domu, bo może zdarzyć się pożar albo złodziej może ich okraść. Mówię jej, że do 100 k EUR powinno się trzymać w banku bo jest coś takiego jak bankowy fundusz gwarancyjny. To ta sie obraziła, że zaglądam jej w kieszeń i się nie znam i nie powinienem się wtrącać ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
  • 200
@testowe110 @testowyandrzej No tak. Doświadczenie życiowe im mowi ze cement 16/20 MPa schnie 16/20 godzin, zamiast 16/20MPa wytrzymałości na sciskanie xD Ja rozumiem, ze w wielu sytuacjach mogą mieć racje, bo maja doświadczenie życiowe. Ale to nie jest tak, ze coś im powiedzieli 50lat temu w szkole, to nic sie nie zmieniło od tego czasu ( ͡º ͜ʖ͡º)

@orzeszkiziemne dlatego w te święta nie
  • Odpowiedz
  • 196
@BrotatyChleb mi nie przy świętach, ale po inżynierii materiałowej za tłumaczenie ojcu że przykrycie rdzy na progach nic nie da i trzeba to zeszlifować dostałam zjebę bo nie znam się na stali i na motoryzacji on od 30 lat naprawia auto xd
Teraz są całkiem r-------e
I tak zawsze xd
  • Odpowiedz
  • 7
@testowe110 studiuje jedynie moja siostra, ktora ma non stop zajecia 'na ludziach'. Ja i kuzyn juz jakiś czas po studiach ( ͡º ͜ʖ͡º)

No i wszyscy jesteśmy wychowani na wsi, wiec od gowniaka kilka lat wszyscy pracowaliśmy w ogrodach, sadach,polu, przy naprawie samochodów/traktorow itd itp ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wiem, ze wielu studentow gowno umie. Sam miałem takich glabow na studiach, co
  • Odpowiedz
A co w tym dziwnego? Starsi ludzię mają doświadczenie i wielu rzeczy nauczyli się na swoich błędach a studenciki myślą że pozjadali wszystkie rozumy bo zaliczyli kilka kartkówek na jakiś gównokierunkach xD


@testowe110: Ta k---a, a potem siedzą na forach dla ludzi z foliowymi czapkami i głoszą swoje tezy poparte "empiryzmem życiowym" i plecą jakieś pseudonaukowe bzdury pokroju płaskiej Ziemi. Ba, nawet często coś tam próbują udowodnić jakąś podstawową arytmetyką
Need - > A co w tym dziwnego? Starsi ludzię mają doświadczenie i wielu rzeczy nauczyl...

źródło: comment_IfUsUm0DPpJaV4mzQVdEZNOkFB7uK8c8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@testowe110 jak ktoś się uczy tak ze później nie umie tego zastosować w praktyce lub nie wyciągnie logicznych wniosków to nie dziwne że zagnie go 60 letni Janusz.
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: A weź, ode usiedli brat i dziadek (eks chemik z rafinerii) i coś rozkminiali z drewnem, potrzebowali ciężar drewna, wpisali w google, wzięli ciężar właściwy i liczą sobię objętość belek razy ten ciężar, mówię, że nie bardzo bo potrzebują objętościowy do ich obliczeń. Po kilku minutach odpuściłem, bo nie byłem w stanie ich przekonać i się nie znam xd
  • Odpowiedz
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)


@BrotatyChleb: Janusze po 50. przy świętach mówisz? U mnie w korpo są dużo młodsi eksperci od polityki międzynarodowej, bezpieczeństwa wewnętrznego, systemów emerytalnych, zamówień publicznych dla wojska, stosunków międzynarodowych i... długo by wymieniać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz