Wpis z mikrobloga

Kocham eksperckie gadanie podczas świat xD siostra studiuje cos z medycyna, pracuje w szpitalu. Rozmowa cos chorobach - krzyk i bol d--y ze ona sie nic nie zna i niech sie nie mądrzy.

Kuzyn po mechanice maszyn, rozmowa o silnikach - i znów to samo, ze nic sie nie zna xD

Ja po budownictwie i to samo xD
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#swieta #bekazpodludzi
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BrotatyChleb: Owszem zdarza sie, ze czasem ludzie koncza studia i jeszcze nie do konca ta wiedza w praktyce im sie uklada tak jak tym z wyksztalceniem i doswiadczeniem, ale bez przesady, ze wujek Janusz i ciocia Grazyna pozjadali wszystkie rozumy, bo uczyli sie na uniwersytecie zycia ( ͡ ͜ʖ ͡)
Ale dla niektorych Januszy jak duzo by sie czegos nie szlifowalo to i tak oni
  • Odpowiedz
@analogiczna: A ten uniwersytet życia jak się u takiego przeanalizuje to się okazuje, że polegał na tym że ze szwagrem podmurówkę pod sracz zrobił 20 lat temu i tylko połowę zaprawy wywiało po pierwszej wichurze, co pozwala mu na wygłaszanie opinii typu "te inżyniery po studiach to nic nie umieją wszystkie majstry z nich sobie pośmiewisko tylko robią, żeby nie mafia budowlana od uprawnień to by nikt ich nie zatrudniał
  • Odpowiedz
  • 2
@przewodnik tak XD budownictwo to drugie zarządzanie ( ͡º ͜ʖ͡º) wszędzie sie buduje, wiec powinno być duzo pracy. Ale za c-----y hajs i mam na pana miejsce 100 studentów xD

@Blooregard_QKazoo
@mor3nko
Obronilem inżyniera i miałem takie szczęście, ze otrzymywali mnie rodzice. Mogłem dzięki temu uczyc sie po 8h dziennie i po 3msc zacząłem szukać pierwszej pracy. Kursy w necie darmowe albo platne po
  • Odpowiedz
Ten sam rak co u mnie. Dzisiaj ciotka pieprzyła, że np. "Geje mają inne połączenia w mózgu niż ludzie hetero". Czasem, aż mi się słabo robi jak tego słucham xD
  • Odpowiedz
  • 7
@Ignac96 u mnie gadali o 'zniewiescialych chlopakach w koreii' xDDD
- 'hurrr gdyby mieli obowiązkowa służbę wojskowa, to by takich nie bylo'
- 'Janusz, ale w koreii południowej maja obowiązkowa sluzbe xD'
- hurr co ty sie znasz, w internecie pewnie glupot sie naczytales, wojsko zmienia ludzi

XDXDXDXD
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: od kiedy cement ma klasę wytrzymałości na ściskanie ? Chyba ci się lekko z betonem pomyliło, cement to może być jedynka czy dwójka 32,5 itp, Mireczku zamiast szpanować, bądź pewien tego co piszesz
  • Odpowiedz
  • 0
@STR8 napisalem wyżej wyjaśnienie ( ͡º ͜ʖ͡º) chodziło o napisy na opakowaniach cementu. Jak juz wpadłem w januszowe flow, to nie myślałem jak człowiek ( ͡º ͜ʖ͡º) A edytować komci nie mozna.

No i nie widzę tu żadnego szpanu xD
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: na workach są inne oznaczenia Np I 42,5 portlandzki, to o czym piszesz to klasa wytrzymałości betonu na ściskanie w MPa i faktycznie czasami jak jest gotowy beton workowany do własnego przygotowania może być na worku napisana deklarowana klasa wytrzymałości.
  • Odpowiedz