Wpis z mikrobloga

Kocham eksperckie gadanie podczas świat xD siostra studiuje cos z medycyna, pracuje w szpitalu. Rozmowa cos chorobach - krzyk i bol d--y ze ona sie nic nie zna i niech sie nie mądrzy.

Kuzyn po mechanice maszyn, rozmowa o silnikach - i znów to samo, ze nic sie nie zna xD

Ja po budownictwie i to samo xD
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#swieta #bekazpodludzi
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@hatterka z całym szacunkiem, ale kto maluje rdzę? Żaden mechanik tak nie robi, nie ważne ile ma lat xD

Upartość niektórych ludzi jest przerażająca. To chyba ich największy problem - nie potrafią przyznać się do błędu, a co za tym idzie nie uczą się. Właśnie sobie uświadomiłem jakie to smutne ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb jak wyglada proces przechodzenia z budo na front enda? Ja wlasnie zdalem uprawnienia do kierowania robotami ale zycia mi to nie zmienilo. C--j nie pieniadz za taka robote
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: już Mirek napisał jeden, ale a i ty ani twój wuj Janusz racji nie macie bo C16/20 to wytrzymałość betonu sześcianu i stożkowa, a tekst z workiem to też ściema, bo to ty decydujesz co zrobisz z cementu. Może to był worek z gotowym betonem. Nie kozacz zanim się nie upewnisz :)
  • Odpowiedz
@Fevx: wszystko fajnie, a weź mi tylko wytłumacz do czego przydaje ci się znajomość lotnictwa przy stwierdzeniu faktu, że jakiś samolot został celem zamachu bądź nie?
  • Odpowiedz
  • 0
@Czerwonykaktus ale się sporo nauczyłem i nadal twierdzę, że się znam co nie co. Nigdzie nie napisałem, że mam ekspercka wiedze. A na pewno mam wiedzę większą niż dziadek.
  • Odpowiedz
@Leszcz_pancerny_w_rzucik_malowany: wiesz, kiedyś (PRL) ludzie pracowali za darmo i się cieszyli że robota jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak serio to dla właśnie takich ludzi którzy w sklepach widzieli pustki, byli całe życie pod butem a później pracowali w spustoszonej Polsce po 12h na dobę za równowartość 600 złotych - to całkiem sporo.
  • Odpowiedz
  • 0
@Lele bo można coś wywnioskować czytając o tym, wyobrazić coś sobie lepiej itp. Nie ważne czy zamach był czy nie.

Nie będę z resztą dyskutować o Smoleńsku i jak było a jak nie, bo to zbyt ciężki temat. Już dzisiaj miałem o to spine w rodzinie i nie chce powtarzać gdziekolwiek.
  • Odpowiedz
  • 1
@Lele czyli peace. Z jednym się zgodzę dziadka tekstem, ze to zbyt mocno dzieli Polaków. Więc lepiej nie dyskutować o tym :)
  • Odpowiedz
@Need: mój stary wczoraj: "słaby z ciebie prawnik, bo nie masz mercedesa za 150 tysięcy. Teraz kazdy sam sobie adwokatem bo ma gogle"
  • Odpowiedz