Wpis z mikrobloga

Kocham eksperckie gadanie podczas świat xD siostra studiuje cos z medycyna, pracuje w szpitalu. Rozmowa cos chorobach - krzyk i bol d--y ze ona sie nic nie zna i niech sie nie mądrzy.

Kuzyn po mechanice maszyn, rozmowa o silnikach - i znów to samo, ze nic sie nie zna xD

Ja po budownictwie i to samo xD
Janusze lvl 50/60 z wykształceniem podstawowym wiedza zawsze lepiej ( ͡º ͜ʖ͡º)

#swieta #bekazpodludzi
  • 124
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oczywiscie oprocz mojego drugiego dziadka: " c---a tam wiecie co bylo za komuny mlodzi jestescie, a we tych yntetnetach to wam platforma mózgi pierze" xD
  • Odpowiedz
Ja to uznałem już jakiś czas temu, że p------e wole posiedzieć w spokoju niż tłumaczyć szkoda czasu i nerwów nawet jeżeliby wyszło na moje to j---e mnie to nic tym nie zyskuje
  • Odpowiedz
u mnie temat to praca za 2k na rękę bo to bogactwo, ważne że STABYLNA UMOWA O PRACĘ bo b2b to jakiś nowoczesny wymysł i będę płakał jeszcze xD a kuzynka już po 4 latach awansowała i ma 1.8k niedługo dobije do 2 i będzie jak pączek w maśle żyła xD


@Dzolejro: Ale jak stabylna umowa o pracę, to tylko w państwówce xD KWIIIK CO BĘDZIESZ SE ROBOTY U PRYWACIARZA
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: Moja rodzina się już oduczyła, bo wiedzą że potem powoli im tą niewiedzę wytknę, tak żeby musieli się przyznać do błędu.

Też wiele rzeczy nie wiem, często się mylę.

Ale nie rozumiem ludzi, którzy nie potrafią przyznać się do błędu.

Przecież to właściwie stwierdzenie: Teraz wiem więcej, niż wtedy gdy to mówiłem.
  • Odpowiedz
@testowe110: maja doświadczenie ale to nie wszystko sam słucham januszy z rodziny to się żyć odechciewa ( ͡° ʖ̯ ͡°) nie wytłumaczysz prostej sprawy bo lepiej wiedza w końcu starsi są i już
  • Odpowiedz
@BrotatyChleb: weź mnie nie w------j, ja w tamtym roku zaliczyłem dyskusję z wujkami nt. silników i przeniesienia napędu.
ja po silnikach spalinowych i diagnostyce c---a sie znam i żebym nie dyskutował, mój ojciec nawet nie zareagował tylko wyszedł na balkon zapalić papierosa bo nie wytrzymał żenady XD :cool: :cześć:
  • Odpowiedz