Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/?sort=new

Lewacy założyli temat na reedicie i srają do własnego gniazda.
Jak można inaczej wytłumaczyćposty tego typu? Przecież ludzie na reedicie nie maja wpływu na polityke w Polsce, nie wiedza co sie dzieje, co sie działo - jedyne co widzą to te nagłówki. Jaki to ma cel? Przedstawienie nas jako drugiej Rosji?

Moje gratulacje lewakom nikt nie robi więcej żeby zniechęcić inwestorów do naszego kraju niż ONI :)

Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)

#lewackalogika #polityka #tvpis
  • 122
  • Odpowiedz
@sage_Slav: A gdzie ja napisałem, że głosowałeś na PiS? "Sympatyk" to nie synonim "wyborcy". Mówiłem o sympatykach PiS-u, do których dołączyłeś poprzez swoje wypowiedzi. Wygląda na to, że znowu zamiast myślenia odpalił się prosty automat - ten o nazwie "nie głosowałem na PiS, ale...".

Wyborca PO = złodziej?

Nie, to akurat jedna z głupkowatych generalizacji, o których pisałem wyżej. Kradzież jest konkretną czynnością - przestępstwem, więc nie trzeba tu być
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Żeby zrobić takie porównanie wystarczy włączyć TVP info, a ty żeby zrobić takie o TVN potrzebujesz materiału z paru godzin. I jeszcze twierdzi ze poziom zakłamania obu stacji jest podobny, tylko TVN jest troszke bardziej subtelne. Ty w ogóle wierzysz w to co piszesz?
  • Odpowiedz
@Elaviart: Każda generalizacja jest głupia. Myśle, że zdziwiłbyś sie ile na forach ekonomicznych i stricte finansowych jest osób popierających PiS. I co nazwałbyś ich głupkami? Zapraszam. Zreszta jesli chodzi o wiedze ekonomiczną/finansową rozłożyłbym Cie na łopatki. Kurski odawala maniane, ale co zrobić Lepszy Kurski w garści niż gobbels na dachu.

Jeśli chodzi o zasypanie mnie pytaniami i błyskawiczne odpowiedzenie na nie (kolejny objaw) to odwiedzam wiele zagranicznych portali i for,
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Już tłumaczyłem na czym oparłem przeświadczenie, że sympatycy PiS-u są debilami - jak na razie każdy jeden bez wyjątku to udowodnił. Oczywiście, że nazwałbym ich debilami jeśli wykazaliby się debilizmem, a jak miałbym ich inaczej nazwać? xD Posiadanie wiedzy w jakiejś pojedynczej dziedzinie nie jest świadectwem inteligencji.

No tak niespecjalnie - nie mam w zwyczaju ani potrzeby na porównywanie fiutków z przypadkowymi anonimami.
  • Odpowiedz
@Elaviart:

Nie mierz innych swoją najwyraźniej bardzo króciutką miarą.

nie mam w zwyczaju ani potrzeby na porównywanie fiutków z przypadkowymi anonimami.

Masz jakiś kompleks?

Więc wg Ciebie miarą inteligencji jest podatność na manipulacje? Fajnie, że oceniasz człowieka po paru zdaniach przeczytanych na forum :) Pozdrawiam gorąco.
  • Odpowiedz
Jak można inaczej wytłumaczyćposty tego typu? Przecież ludzie na reedicie nie maja wpływu na polityke w Polsce, nie wiedza co sie dzieje, co sie działo - jedyne co widzą to te nagłówki. Jaki to ma cel? Przedstawienie nas jako drugiej Rosji?

Moje gratulacje lewakom nikt nie robi więcej żeby zniechęcić inwestorów do naszego kraju niż ONI :)

Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)


@sage_Slav:
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Powiedz mi jedno, jakbyś się czuł gdyby dawniej SLD tak jawnie manipulowało w TVP. Faktycznie nie rozdmuchiwali swoich afer, trudno się dziwić, ale mimo wszystko ostatecznie komisje śledcze pojawiły się w TVP na czym wybił się m. in. PIS. Na obecną chwilę to wygląda tak, że najprawdopodobniej takiej relacji nie byłoby wcale. Obecny stopień upartyjnienia jest po prostu skandaliczny. To co robi PIS to jest argument za tym, że
  • Odpowiedz
@sage_Slav: sraniem na własne gniazdo jest przetłumaczenie tego co tvp puszcza? Jak więc nazwać to co robi tvp?

Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)


no to pokaż jakieś paski z tvn
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Nikt nie zabrania pisać komentarzy drugiej stronie pod tamtym wpisem. Na przykład narracja w kierunku "nie dziwcie się przeciętnym Polakom, Niemcom nie ufają z powodów historycznych" odpowiednio subtelna (halo, Szefernaker, za to ci płacą) mogłaby wręcz obrócić wydźwięk tego wpisu.
  • Odpowiedz