Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/?sort=new

Lewacy założyli temat na reedicie i srają do własnego gniazda.
Jak można inaczej wytłumaczyćposty tego typu? Przecież ludzie na reedicie nie maja wpływu na polityke w Polsce, nie wiedza co sie dzieje, co sie działo - jedyne co widzą to te nagłówki. Jaki to ma cel? Przedstawienie nas jako drugiej Rosji?

Moje gratulacje lewakom nikt nie robi więcej żeby zniechęcić inwestorów do naszego kraju niż ONI :)

Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)

#lewackalogika #polityka #tvpis
  • 122
@ZaplutyKarzelReakcji: Jakiego poparcia pisowi - #!$%@?ło, czyś debil? Jestem po prostu całkowicie przeciwko PO, PiS, TVP i TVN jednocześnie. Idź być z wypranym mózgiem gdzie indziej skoro krytykowanie TVN uznajesz za popieranie PiSu. #!$%@?ło niektórym całkowicie już :/. Ja po prostu stwierdzam fakty - TVN manipuluje od lat i to ostro. TVP też tylko mniej profesjonalnie za to czesciej. i nie wiem co jest gorsze...
@ZaplutyKarzelReakcji: Ja bym do podręczników dawał to co robi TVN - profesjonalna manipulacja działająca na wielu płaszczyznach, wzroku, sugestii, kolorów, wielkości itd. Nie ma nic gorszego. DO tego podprogowa i podobna.
To co robi TVP to prymitywna propaganda najniższego poziomu i tyle.
Jak dla mnie faktycznie nie ma co porónywać. TVN wygrywa w manipulacjach.
TVP jest za to groźniejsze - większy zasieg, głupsi ludzie więc i prymitywna propaganda wystarczy.