Wpis z mikrobloga

https://www.reddit.com/r/europe/comments/7l7wa3/this_is_how_polish_television_looks_like/?sort=new

Lewacy założyli temat na reedicie i srają do własnego gniazda.
Jak można inaczej wytłumaczyćposty tego typu? Przecież ludzie na reedicie nie maja wpływu na polityke w Polsce, nie wiedza co sie dzieje, co sie działo - jedyne co widzą to te nagłówki. Jaki to ma cel? Przedstawienie nas jako drugiej Rosji?

Moje gratulacje lewakom nikt nie robi więcej żeby zniechęcić inwestorów do naszego kraju niż ONI :)

Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)

#lewackalogika #polityka #tvpis
  • 122
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Nasrane po brzegi mamy dzieki pisowi. To, że gówno wylewa się wszędzie dookoła to nikogo nie dziwi. I jak rozumiem za komunizmem tęsknisz, skoro ludzi, którzy starają się to naprawić korzystając ze swoich praw wyzywasz od lewaków.

Pokazali prawdę, a Ciebie to boli więc wylewasz swoje nieusprawiedliwone żale. Zamilcz.
  • Odpowiedz
@liberi: Pis i opozycja srają po równo - z tym, że sranie Pisu ma cel, a opozycji nie (pomijając zmiane władzy)

Ja tam mam nadzieje na zaistnienie jakiejś normalnej opozycji, bo prawda jest niestety taka ze pis będzie rządził dopóty dopóki nie bedzie normalne opozycji...
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Każda opozycja jest normalniejsza niż pis. Nie moja wina, że wybierać mogę jedynie mniejsze zło, ale pod każdym względem to mniejsze zło jest lepsze niż to co mamy obecnie.

Sranie pisu ma jeden cel- oni wiedzą, że trafią na śmietnik historii dlatego starają się zapewnić sobie bezkarność niszcząc wszystko, co może ich do odpowiedzialności pociągnąć. Wszystkie działania pisu to chęć zwiększenia władzy nad Tobą czy mną, a nie reforma.
  • Odpowiedz
@sell_your_soul: czemu? opozycja ma swoją stacje a Pis ma swoją. Coś złego? To ze żyjąc przez 12 lat w propagandzie TVN tak sie do tego przyzwyczaiłes, że teraz TVP odbierasz jako najgorszą propagande. Natomiast prawda jest po środku. Ani z lewa ani z prawa, ani z TVn ani z TVP ;) No ale tacy jak wy uważają za jedyną stacje objawioną TVN więc ten tego...
  • Odpowiedz
@sage_Slav: różnica jest taka, że na TVN nie płacą wszyscy w formie haraczu zwanym abonamentem. Nie wiem czy jesteś na tyle głupi, żeby tego nie rozumieć, czy jesteś zwykłym trollem.
  • Odpowiedz
@sage_Slav:

czemu? opozycja ma swoją stacje a Pis ma swoją. Coś złego?


Inna sytuacja jest kiedy TVN jest za opozycją, a Telewizja Republika jest pro-rządowa, a inna kiedy publiczna telewizja twierdzi, że Niemcy wraz z całą Unią są wrogami narodu.
  • Odpowiedz
Mysle, że podobne możnaby zrobić o TVN (a może nawet by lepsze)


@sage_Slav: Nie wiem jak inni, ale ja czekam z niecierpliwością na tą bystrą, trafną ripostę. Przecież to by z automatu zaorało jazgot totalnej opozycji. Takie zestawienie - omawiane tłumaczenie pasków to pojedyncze wydanie wiadomości TVP więc wystarczy pojedyncze wydanie wiadomości TVN (nie wiem jak to się tam nazywa), najlepiej z tego samego dnia. Ty to zrobisz, czy po
  • Odpowiedz
Jaki to ma cel?


@sage_Slav: a wsydzisz się czegoś?

Moje gratulacje lewakom nikt nie robi więcej żeby zniechęcić inwestorów do naszego kraju niż ONI :)


@sage_Slav: no tak. Bo to nie tvp zniechęca tylko autorzy tematu którzy to tam wstawili. Ja #!$%@? skąd wy się bierzecie?
  • Odpowiedz
@sage_Slav: Współczuję. Smutne i puste musisz mieć życie, skoro brakuje ci w nim czasu na znalezienie prawdy w aspektach nad którymi zdarza ci się zastanawiać. To w sumie bardziej wegetacja niż życie
  • Odpowiedz
@sage_Slav: W piździe mam obecnie renomę. Dopóki rządzi PIS renoma nigdy nie będzie dobra. Możesz wyperfumowac gówno żeby lepiej pachniało, ale gówna się nie pozbędziesz tym sposobem. Niech świat zobaczy jaki jest PIS, to może i w Polsce ludzie pójdą po rozum do głowy.
  • Odpowiedz