Wpis z mikrobloga

Ja to zjem ciastko i 2 kg na plusie (,) Teraz 2 miechy bez słodyczy, redukcja i siłownia, a waga i centymetry od pół roku nic. Dietetyk każe czekać, że tak #!$%@? metabolizm w końcu ruszy, ale może za rok dopiero. Ile to, kufa, kosztuje cierpliwości... Ale dupa się ujędrniła :)
@Kasahara: 2000 to strasznie mało, biorąc pod uwagę, że 'przyzwoity' obiadek w maku będzie miał ~1800. Ja też nie mogłem ruszyć z masą przez lata, dopiero jak zarzuciłem dietę dem5000kcal to udało się zrobić 6kg, ale w rok. Plus jest taki, że idzie w całe ciało, minus, że takie 6 kg+ średnio widać. Boję się, że jak wyjdę z piwnicy i zacznę uskuteczniać aktywność fizyczną to cała dieta pójdzie na marne
@bomboor mięśnie nóg to największa grupa miesniowa w naszym ciele. Jeżeli robisz ciężkie przysiady to odczuwa to całe ciało. Musisz mieć mocno napięty brzuch, wyprostować plecy do tego, ściągnięte barki, napięte ręce. To daje silną stymulacje układu nerwowego i odpowiedź układu hormonalnego. Czyli to podstawowe ćwiczenie nie tylko do nabrania masy ale i siły jako takiej.