Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków i Mirabelek.
Gdybyście poznali dziewczynę level 20, która wychowała się połowę życia w USA i posiada obywatelstwo tego kraju to przeprowadzilibyście się do USA pozostawiają rodzinę w Polsce czy nie?
Bo właśnie mam taką okazję a raczej #rozowypasek z USA mnie namawia aby się przeprowadził się do niej, znamy się lekko ponad rok czasu, codziennie skype itd.
Bo ja serio mam dylemat, zawsze pociągało mnie USA ale gdy dochodzi się do tego momentu że ma się szanse na bycie tam to już bierze na myślenie.
Gdyby ktoś powiedział mi 2 lata temu że poznam dziewczynę z USA która jest Polką, coś z tego będzie to bym go wyśmiał.
Co Mirki i Mirabelki radzą? Mam na głowie jeszcze szkołę bo 4 klasa technikum i nie wiem czy przerwać i lecieć do niej, bilet też mało nie kosztuje bo 2000zł, mam tutaj rodzinę i kota który jest bardzo mnie mnie przywiązany (,) a z drugiej strony nie widzę siebie tutaj bo praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto.
Także zwracam się do WAS z pytaniem, co o tym sądzicie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #polska #usa #podrugiejstroniebajora #emigracja #podroze #podrozujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 107
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak zwykle wykopki łapią bait a do tego radzą gówniarzowi co ledwo skończy technikum aby uwaga leciał na drugi koniec świata do dziewczyny z którą uwaga ROZMAWIA NA SKEJPIE xD No bo na pewno prawdziwe życie to będzie to samo co internet i nie ma 90% szans że laska go wydupcy. Puknijcie wy się wszyscy w łeb ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moja dziewczyna jest Amerykanką i przyjechała tutaj ( ͡° ͜ʖ ͡°), dużo jest szkół prywatnych które uczą równolegle polskiego, angielskiego i potrzebują native speakerów. Może to jakiś pomysł. Na pewno lepszy niż wyjazd do innego kraju bez żadnego doświadczenia zawodowego, chajsu itd.
Także skończ szkołę, potem jakieś studia techniczne, ogarnij się zawodowo (parę lat doświadczenia), angielski płynnie i uderzaj do USA, może się uda.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli ona jest Obywatelką USA i wyjdzie za ciebie to Mirku kończ technikum i leć koniecznie. Czeka cię lepsze życie nawet jeżeli masz być mechanikiem samochodowym to bedziesz miał standard życia jak nie jeden specjalista w Polsce.
Serio to moje dobre słowa kiedyś mi podziękujesz
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Nawet się nie zastanawiaj. Jak tego nie zrobisz, to za 20 lat będziesz pluł sobie w brodę. Tam życie ZAWSZE będzie łatwiejsze. Zobacz sam - 2000 zeta za bilet - dzisiaj mówisz, ze to dużo dla Ciebie. Tam to tygodniówka robola. Nie ma nad czym myśleć.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeśli ona ma legalne papiery, to masz zieloną kartę. Gównorobota + kredyt -> szkoła, możesz pracować w nocy, uczyć się w dzień. Leć. Też miałem podobną szansę, ale ją zaprzepaściłem. Żałuję do dziś. Stany - przynajmniej dla mnie - to raj na ziemi. Po kilku latach ciężkiej harówki znajdziesz normalną pracę i będziesz żył JAK CZŁOWIEK. Nie #!$%@? tego, trzymam kciuki, powodzenia.
  • Odpowiedz