Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków i Mirabelek.
Gdybyście poznali dziewczynę level 20, która wychowała się połowę życia w USA i posiada obywatelstwo tego kraju to przeprowadzilibyście się do USA pozostawiają rodzinę w Polsce czy nie?
Bo właśnie mam taką okazję a raczej #rozowypasek z USA mnie namawia aby się przeprowadził się do niej, znamy się lekko ponad rok czasu, codziennie skype itd.
Bo ja serio mam dylemat, zawsze pociągało mnie USA ale gdy dochodzi się do tego momentu że ma się szanse na bycie tam to już bierze na myślenie.
Gdyby ktoś powiedział mi 2 lata temu że poznam dziewczynę z USA która jest Polką, coś z tego będzie to bym go wyśmiał.
Co Mirki i Mirabelki radzą? Mam na głowie jeszcze szkołę bo 4 klasa technikum i nie wiem czy przerwać i lecieć do niej, bilet też mało nie kosztuje bo 2000zł, mam tutaj rodzinę i kota który jest bardzo mnie mnie przywiązany (,) a z drugiej strony nie widzę siebie tutaj bo praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto.
Także zwracam się do WAS z pytaniem, co o tym sądzicie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #polska #usa #podrugiejstroniebajora #emigracja #podroze #podrozujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 107
  • Odpowiedz
  • 87
@AnonimoweMirkoWyznania również polecam zimny prysznic jak jakiś mój poprzednik- USA to nie Niemcy i się tam na prawdopodobne w ogole nie dostaniesz- wizy pracowniczej Ci nie dadzą bo jesteś dzieciakiem bez wykształcenia, o narzeczenska bardzo trudno i trwa ona 90dni i kończy się ślubem albo powrotem do kraju, nie będziesz mial ani pozwolenia na prace, ani świadczeń socjalnych/zdrowotnych. Nie masz na pewno oszczednosci na tyle żeby wynajmowac pokój w dolarach, mieszkanie u
  • Odpowiedz
Czekaj czekaj, masz 19 lat, nie widziałeś nigdy laski na żywo, chcesz zostawić cała rodzinę i jechać do USA gdzie nie będziesz mieć żadnych praw tylko dlatego, że poznałes laske przez internet? Naprawdę myślisz, że to się dobrze skończy? XD

Ja wiem, że w Twoim wieku ma się pomysły bazujące na chwilowych zauroczeniach ale stary, mówimy o wyjeździe na drugi koniec świat, gdzie jak coś sie stanie to zostaniesz kompletnie sam... Nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: no szkołe to musisz skończyć? co będziesz robił w USA? zamiatał w MC? skończysz, poleciesz, jak Wam się nie uda to wrócisz. Ale jak ona ma 20 lat a Ty nie skończyłeś technikum to chyba za wcześnie o poważnych sprawach myśleć. Po szkole leć, będzie przygoda życia
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: zostań w PL i zmarnuj życie w piwnicy na wykopie, namawiając innych do tego samego.
A bardziej poważnie to zaproś ją do siebie na tydzień czy dwa, nim skończysz szkołę i po tym bezpośrednim kontakcie i jej powrocie do stanów zaobserwuj, czy nadal jest zainteresowana twoim przyjazdem do USA, a przy okazji okaże się, czy w realu odbieracie na tych samych falach i dalej was do siebie będzie przyciągać.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kiedy jak nie teraz. Nie masz rodziny, kariery. Wyjazd nawet jak się nie uda to nie zagmatwa Ci jakoś w życiu a będziesz miał fajne doświadczenie. Szkoda tylko rzucać szkołę wiec idealnie by było przeczekać jeszcze do czerwca jeżeli jest taka możliwość.
  • Odpowiedz