Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Pytanie do Mirków i Mirabelek.
Gdybyście poznali dziewczynę level 20, która wychowała się połowę życia w USA i posiada obywatelstwo tego kraju to przeprowadzilibyście się do USA pozostawiają rodzinę w Polsce czy nie?
Bo właśnie mam taką okazję a raczej #rozowypasek z USA mnie namawia aby się przeprowadził się do niej, znamy się lekko ponad rok czasu, codziennie skype itd.
Bo ja serio mam dylemat, zawsze pociągało mnie USA ale gdy dochodzi się do tego momentu że ma się szanse na bycie tam to już bierze na myślenie.
Gdyby ktoś powiedział mi 2 lata temu że poznam dziewczynę z USA która jest Polką, coś z tego będzie to bym go wyśmiał.
Co Mirki i Mirabelki radzą? Mam na głowie jeszcze szkołę bo 4 klasa technikum i nie wiem czy przerwać i lecieć do niej, bilet też mało nie kosztuje bo 2000zł, mam tutaj rodzinę i kota który jest bardzo mnie mnie przywiązany (,) a z drugiej strony nie widzę siebie tutaj bo praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto.
Także zwracam się do WAS z pytaniem, co o tym sądzicie?
#rozowepaski #niebieskiepaski #polska #usa #podrugiejstroniebajora #emigracja #podroze #podrozujzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Dodatek wspierany przez: mZakupy.com
  • 107
  • Odpowiedz
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania leć Mireczku, możliwe ze otwiera się przed Tobą niesamowita przyszłość. Jeżeli jesteś człowiekiem z ambicjami zrobienie tam szkoły i ogarnięcie dobrej pracy to będzie dla Ciebie pikuś. Dzięki temu poszerzysz jeszcze bardziej Twoje możliwości życiowe, a co w przypadku gdy z różowym się nie uda? Zawsze możesz wrócić i zacząć na nowo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: skończ technikum najpierw i leć. Jeśli dziewczyna kocha i chce, to poczeka te kilka miesięcy. Jeśli nie wyjdzie, to trudno, masz w Polsce jakąś tam możliwość. A jak wyjdzie, to i w USA na studia pójdziesz lub do pracy.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania podpowiem tyle że Mirko nie jest właściwym miejscem na takie pytanie a jeżeli chcesz znaleźć odpowiedź na taki dylemat to raczej proponował bym ci zagadać do konkretnych osób mieszkających w Stanach i znających tamtejsze realia bo one będą potrafiły ocenić czy coś takiego w ogóle ma sens
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy co na to twoj żona. A tak serio, to nie wiem nad czym się zastanawiasz. Twoja rodzina bez ciebie upadnie? Utrzymujesz ich?
Jesteś młody, masz czas odpierniczać takie przygody. Wyjdzie, czy mbiej wyjdzie, zawsze to jakieś doświadczenie.
  • Odpowiedz
praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto.


@AnonimoweMirkoWyznania: Sorry #!$%@?, ale jak czytam coś takiego, to mi się niedobrze robi. Jest pracy, więcej pracy niż było lata temu. Powiedziałbym nawet, że w niektórych sektorach wręcz brakuje pracowników, a nie pracy. Zarabia się też lepiej. 2400 brutto? 2400, ale netto dostaniesz jako łamaga, bo ludzie już nie
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Bajt jak #!$%@? ale odpisze to może ktoś inny skorzysta.
Nie dostaniesz wizy. Odbijesz się od tego #!$%@? w okienku i stracisz chyba 700 PLN na wniosek wizowy. Te 10% odrzucanych wniosków to jest własnie dla takich jak Ty. Ludzi którzy nie mają nic co ich zatrzyma w kraju (#!$%@? praca i brak perspektyw) za to maja coś co ich teoretycznie zatrzyma w usa - baba.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: > drugiej strony nie widzę siebie tutaj bo praktycznie nie ma pracy a jak sie już jakaś znajdzie to kilka lat doświadczenie potrzeba, studia itd. a na koniec 2400brutto..

OO ŁEBŁEBŁE OLABOGA ni ma pracy bida panie i jeszcze żeby lepi zarabiać to czeba doświaczczenie i wykształcenie mieć kto to widzioł 2400 brudto mnie sie należy wiencej

#!$%@? mnie strzela jak słysze takie coś. Dopiero w technikum a już
  • Odpowiedz