Wpis z mikrobloga

Tylko pytanie brzmi po co w ogóle coś takiego robić? Co z tego, że wychodzi z tego błędny wynik, jeśli w realnej sytuacji nigdy do czegoś takiego nie dojdzie.
@foxbond A wiesz o tym, że komputery liczą w systemie dwójkowym i niektóre dziesiętne liczby nie mają skończonego lub wystarczająco krótkiego rozwinięcia?
@Viters
Ziomek, studia to strata czasu, ja tu kurs z jQuery zrobiłem, więc wiem lepiej, a ty to się #!$%@? nauczyłeś, zmarnowane 5 lat. Tak to widzę xD
@maniac777: Nie dziala :/
@Veni: wyobraz sobie ze masz 200 linijek (najlepiej jeszcze pomieszanych Razorem czy czyms) i gdzies tam wyzej deklarujesz sobie vary, w Twojej glowie wyglada to jak 2 liczby (jakiestam troche wieksze i najlepiej nie deklarowane na sztywno tylko przychodzace skądśtam), oczekujesz normalnego wyniku liczbowyego, ktory powiedzmy ma sie gdzies wyswietlic wiec piszesz sobie
.innerHtml = a+b;
wlaczasz strone, pokazuje sie jakis wynik liczbowy wiec uwazasz ze
@pieczarek no nie wiem czy jestem w stanie sobie wyobrazić tak olbrzymią aplikacje, która składa się aż z 200 linii kodu.
„gdzieś tam wyżej deklarujesz sobie vary” - a może lepiej byłoby wykorzystywać słowa kluczowe takie jak var, let, const w zależności od potrzeby?
„w Twojej głowie wygląda to jak 2 liczby” - Tutaj nie ma co sobie wyobrażać, jeżeli do zmiennych przypiszesz liczby to będą to liczby, a to czy w