Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że ludzie są tak #!$%@? że na każdym kroku patrzą jak Cie tu #!$%@?ć.

Chce kupić pierwszy w swoim życiu samochód. Zebrałem ledwo ledwo 13 tysięcy. Wiem że jeśli chodzi o kupno samochodu to są to bardzo śmieszne pieniądze jednak jak na moje możliwości jest to dosyć sporo.

Zdaje sobie również sprawę z tego że w tej cenie nie kupie samochodu w nie wiadomo jakim super stanie. Ale #!$%@? to co się dzieje to jest jakaś masakra.

Oglądałem już sporo samochodów, ludzie pisali że w idealnym stanie itd. Jednak na miejscu okazywało się zupełnie inaczej.

Wczoraj znalazłem fajny samochód w tej cenie, gość w ogłoszeniu jak i przez telefon zapewniał że samochód jest w 100% sprawny. Miałem sporo kilometrów do przejechania, jednak pomyślałem że warto. Na wstępie okazało się że koło dwu masowe do wymiany, problemy z elektroniką (jakieś kontrolki dziwne się świeciły) ogólnie stan tego samochodu to jakaś totalna porażka... #!$%@?łem się na gościa, mówię że #!$%@? przejechałem w #!$%@? kilometrów bo zapewniał że nie ma żadnych problemów. Pedał nawet nic nie odpowiedział.

#!$%@? czy ludzie muszą być tak #!$%@?? Nie mogą już przez telefon chociaż powiedzieć o tak istotnej rzeczy jak #!$%@? dwumasa? Szukają frajera który przyjedzie i jakoś mu wcisną takiego grata...

#!$%@?łem się, nie wiem po co to pisze. Chyba odpuszczę zakup samochodu bo i tak nigdy nic nie znajdę (,)

#motoryzacja #pytanie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że l...
źródło: comment_4q5aoaKg4O6aUFZpR9Y71K3aKRV5ur1o.jpg
  • 201
Kupowanie auta za cały budżet to najgorsze co możesz zrobić :) Ja niedawno zmieniałem i kupiłem auto za 100% budżetu (a właściwie to 110%), a po zakupie na samo OC, przegląd i podstawowe naprawy poszło ponad 3000. I właściwie z każdym autem będziesz miał podobnie.
@audiokoks bo to jest marka premium i kosztowała krocie 20 lat temu jak z salonu wychodziła, a golf czy inne auta dla mas kosztowały duzo mniej, myślę że to jest powodem nazwania E36 youngtimerem i BMW jest lepiej wyposażone niż reszta aut z tamtego okresu (nie licząc innych aut premium Mercedes, audi, itd). W ogóle w nowych oplach jest tyle taniego i tandetnego plastiku że wolałbym jeździć jakimś starszym autem i lepiej
@Shatter: być może w tej chwili tak, tylko że ja nie zakładałem że kupujesz za całość, tylko powiedzmy kupujesz autko za jakieś 11000 + pierwsze co każdy w miarę ogarnięty człowiek robi po zakupie samochodu:
rozrząd ( nie ważne że jest nowy ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) oraz wszystkie płyny w tym hamulcowy i myk myk robi się 13000 :)

@wstyd: ale jak już radzisz to
@AnonimoweMirkoWyznania auta do 20k to sie poszukuje max w promieniu 30km. Poza tym zamiast jezdzic po jakis Januszach lepiej skorzystac z duzego komisu np przy autoryzowanym salonie albo co jak Aaaauto albo uzywanejaknowe.pl . W takich miejscach staraja soe nie skupowac pazdzierzy, wystawiaja fakture wiec nie zaplcisz 2%ppc , no i czesto daja jakas tam gwarancje
@AnonimoweMirkoWyznania: Ogólnie to przede wszystkim skoro piszesz, że ledwo ledwo uzbierałeś te 13k to na pewno nie powinieneś za tyle kupować auta. Bo jak będziesz musiał coś naprawić czy w ogóle powymieniać rzeczy, które normalnie się zużywają to będziesz w dupie. A jeszcze jak to pierwsze auto no to później dojdzie spore OC.

Ja kupowałam sobie jako pierwsze auto czinkusia za 1500zł, takiego po prostu na jakiego mnie było stać. Moje
@AnonimoweMirkoWyznania: Znam twój ból OPie, nawet kiedyś jebnąłem ostry tekst na ten temat aby spuścić trochę złości z siebie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam przeczytać, może nawet się czegoś nowego dowiesz:
https://www.wykop.pl/wpis/23044831/#!$%@?-jak-mnie-#!$%@?-janusze-handlarze-#!$%@?-/

A teraz jestem zmuszony zmienić samochód i znów przechodzę przez to samo - rynek aut używanych w Polsce jest #!$%@?, znaczna część to gówno na kółkach z zachodu... Znów kilka miesięcy poszukiwań, oglądania i nic.
@audiokoks: Sam jeżdzę E46 i niestety bardzo ciężko było znaleźć w dobrym stanie. Niestety w 90% przypadków był to sebowóz który pokonywał każdy zakręt bokiem. Ciężko jest znaleźć dobre auto ale lepiej już kupić coś za 9-10 k jak masz 13 k max budżet.
@KornixPL: wyjątek nie potwierdza reguły.....
popatrz na drogach ile syfu generują w miarę młode disle.... jechać za takim czymś to dramat.
Zresztą wysyp warszatatów regenerujących turbiny, wtryski(?), koła masowe o czymś chyba świadczy :)
@AnonimoweMirkoWyznania 13 tysięcy to mało? Chłopie, ja picrel w zajebistym stanie, garażowany i zadbany ostatnio kupilem. Jest tak dobry, że nie miałem serca się z ludźmi targowac, serio nie było na czym schodzic. A kobieta (bo to małżeństwo bylo) ryczała jak wół przy sprzedaży, ze ona tak kocha to auto i się nie zgadza xD
Pierwsi właściciele, na liczniku ma 70k tylko. Robiony co rok w aso na co koleś miał faktury.
Pobierz wojtekbezportek - @AnonimoweMirkoWyznania 13 tysięcy to mało? Chłopie, ja picrel w za...
źródło: comment_vFdIM7jNVfjdBJkEPosnNSU0Ey9Z5H9N.jpg