Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że ludzie są tak #!$%@? że na każdym kroku patrzą jak Cie tu #!$%@?ć.

Chce kupić pierwszy w swoim życiu samochód. Zebrałem ledwo ledwo 13 tysięcy. Wiem że jeśli chodzi o kupno samochodu to są to bardzo śmieszne pieniądze jednak jak na moje możliwości jest to dosyć sporo.

Zdaje sobie również sprawę z tego że w tej cenie nie kupie samochodu w nie wiadomo jakim super stanie. Ale #!$%@? to co się dzieje to jest jakaś masakra.

Oglądałem już sporo samochodów, ludzie pisali że w idealnym stanie itd. Jednak na miejscu okazywało się zupełnie inaczej.

Wczoraj znalazłem fajny samochód w tej cenie, gość w ogłoszeniu jak i przez telefon zapewniał że samochód jest w 100% sprawny. Miałem sporo kilometrów do przejechania, jednak pomyślałem że warto. Na wstępie okazało się że koło dwu masowe do wymiany, problemy z elektroniką (jakieś kontrolki dziwne się świeciły) ogólnie stan tego samochodu to jakaś totalna porażka... #!$%@?łem się na gościa, mówię że #!$%@? przejechałem w #!$%@? kilometrów bo zapewniał że nie ma żadnych problemów. Pedał nawet nic nie odpowiedział.

#!$%@? czy ludzie muszą być tak #!$%@?? Nie mogą już przez telefon chociaż powiedzieć o tak istotnej rzeczy jak #!$%@? dwumasa? Szukają frajera który przyjedzie i jakoś mu wcisną takiego grata...

#!$%@?łem się, nie wiem po co to pisze. Chyba odpuszczę zakup samochodu bo i tak nigdy nic nie znajdę (,)

#motoryzacja #pytanie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że l...

źródło: comment_4q5aoaKg4O6aUFZpR9Y71K3aKRV5ur1o.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
Pewnie szukasz 10-letniej igły z lepszej marki i się dziwisz, że nie ma nic za 13k w co nie trzeba dokładać.
Po pierwsze wybij sobie z głowy, że znajdziesz auto w tej cenie w które będziesz lał benzynę i jeździł przez następne 5 lat. Nikt nie sprzedaje tego segmentu jak nic się nie dzieje z autem lub nie jest przed generalnymi remontami.
Po drugie zejdź z wymaganiami co do marki, roku i
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania polecam Forda fieste:) ja mam 2003, 1.3 w benzynie, demon prędkości to nie jest ale pali mi ok. 5 l/100 km. Od dwóch lat nic mi się z nim nie działo, wymieniłem płyny eksploatacyjne, filtry, zadbalem o klimatyzację no i wymieniłem klocki. Przez 2 lata wydałem na niego max 500 zł, no i oczywiście do tego ubezpieczenie, przeglądy no i benzyna ( ͡° ͜ʖ ͡°) no
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nafajniejsze rzeczy to sie dzieja z przebiegami w Polsce. Rozgladam sie w Holandii juz jakis czas za Volvo S60 2.4 D5 i samochody 10-letnie rzadko schodza ponizej 350k przebiegu, 13-letnie podchodza pod 500k przebiegu (legendarny silnik Volvo). Odpalam allegro, a tam wszystkie S60 z przebiegiem 170-190k, przy czym wiele z importu z Holandii xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ja szukałem auta do 15 i o dziwo znalazłem interesujący mnie model u kuzyna koleżanki więc znałem dokładnie co było robione i w jakim stanie go kupował - choć i tak sprawdziłem u mechanika na kanale - jeżdżę ponad rok bez napraw i jestem zadowolony - warto szukać poprzez znajomości i mimo wszystko jechać z nim na kanał na kontrolę :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: kupowałem auto dla siostry, odpuściłem sobie latania za każdym ogłoszeniem, które spodoba się jej bo to strata czasu i kasy. Od dawna śledziłem profil chłopaka, który specjalizuje się w ściąganiu Opli z zagranicy. Kupiłem od niego Opla Astrę H 1.8 125 KM, 2004 rok. Alufelgi i zimówki za 17,4 tys. Facet nic nie kręcił. Powiedział całą historię auta co było robione, co trzeba jeszcze zrobić, ba z racji tego,
  • Odpowiedz
@Tabassco:mógłbyś dać nazwę tego komisu o którym mówisz? Właśnie szukam czegoś w przedziale 10k-15k i jestem z okolic, może by mi się udało coś dla siebie znaleźć.
  • Odpowiedz