Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że ludzie są tak #!$%@? że na każdym kroku patrzą jak Cie tu #!$%@?ć.

Chce kupić pierwszy w swoim życiu samochód. Zebrałem ledwo ledwo 13 tysięcy. Wiem że jeśli chodzi o kupno samochodu to są to bardzo śmieszne pieniądze jednak jak na moje możliwości jest to dosyć sporo.

Zdaje sobie również sprawę z tego że w tej cenie nie kupie samochodu w nie wiadomo jakim super stanie. Ale #!$%@? to co się dzieje to jest jakaś masakra.

Oglądałem już sporo samochodów, ludzie pisali że w idealnym stanie itd. Jednak na miejscu okazywało się zupełnie inaczej.

Wczoraj znalazłem fajny samochód w tej cenie, gość w ogłoszeniu jak i przez telefon zapewniał że samochód jest w 100% sprawny. Miałem sporo kilometrów do przejechania, jednak pomyślałem że warto. Na wstępie okazało się że koło dwu masowe do wymiany, problemy z elektroniką (jakieś kontrolki dziwne się świeciły) ogólnie stan tego samochodu to jakaś totalna porażka... #!$%@?łem się na gościa, mówię że #!$%@? przejechałem w #!$%@? kilometrów bo zapewniał że nie ma żadnych problemów. Pedał nawet nic nie odpowiedział.

#!$%@? czy ludzie muszą być tak #!$%@?? Nie mogą już przez telefon chociaż powiedzieć o tak istotnej rzeczy jak #!$%@? dwumasa? Szukają frajera który przyjedzie i jakoś mu wcisną takiego grata...

#!$%@?łem się, nie wiem po co to pisze. Chyba odpuszczę zakup samochodu bo i tak nigdy nic nie znajdę (,)

#motoryzacja #pytanie #zalesie

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Jestem #!$%@?. Jest mi przykro że l...

źródło: comment_4q5aoaKg4O6aUFZpR9Y71K3aKRV5ur1o.jpg

Pobierz
  • 201
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: moge Ci sprzedać moje E39, dasz mi 9 kafli za 4 spokojnie zrobisz to co jest tam do zrobienia, a jest niewiele mechanicznie jest ok, wystarczy wymienic przednie fotele (ewentualnie cale wnetrze, skorzane wnetrze kosztuje 500 zł).
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: szukaj blisko i ciwrpliwie. Ja za 12500 znalazlem astre z 2007 19 t.ctdi w dobrym stanie ale czytalem tylko ogloszenia gdzie ktos faktycznie opisuje auto. Wymienilem amortyzatory i mam jeszcze troche roboty ale generalnie pozytywnie.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: nie martw się mirku, po co z anonimowych piszesz?
Uwierz, kupiłem złoto za 12 tysi. fiesta z 2007 w stanie "do kościoła w niedzielę stara niemka jeździła" i do tego 104 tys nalatane. Trzeba wyczuć przez telefon człowieka, opis, zdjęcia. Jasna zdarzy się #!$%@? jak ten, ale wiele z nich na samym początku odseparowałem żeby w ogóle nie jechać. Niestety taki rynek i tacy ludzie u nas.. 95% sprzedawane
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pewnie szukasz auta z rocznika 2005 w górę, z idealną powłoką lakierniczą i przebiegiem 150k km... a co mi tam pomogę Ci ! ! #!$%@? znajdziesz :)

w tych pieniądzach z aut które znam:

A4
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: pamiętaj że OC też kosztuje, samochód zawsze ma coś do zrobienia więc tak jak radzą wyżej. Ale budżet całkiem spoko, ja niedawno kupiłem Mazdę 3 za 10k bo potrzebowałem taniego wozidła do miasta które jakoś wygląda. Z Niemiec oczywiście, więc rdza umiarkowana, podwozie zabezpieczyłem klimę wyczyściłem i jeżdżę już 2 miesiące bez żadnych niespodzianek. Przebieg bardzo niski więc średnio w niego wierzę, mimo że mam wszędzie to udokumentowane, mam
  • Odpowiedz
@piastun: Takie gadanie, ja kupiłem C-Maxa za 9k rok temu 1.6 TDCi, mechanicznie igła, zewnętrznie też, jedyne co na dzień dobry poza standardem musiałem zrobić to odgrzybić klimę i zmienić opony bo jedna z tyłu przy ~86 do ~88km/h lekko biła, poniżej i powyżej już nie.
Nie kopcił, nie świeciły się żadne kontrolki, w tym okresie nie zrobiłem z autem nic, żaden mechanik, tylko pranie, ale to chyba się nie
  • Odpowiedz
@TaxiubeR: pare lat temu mnie wyszla 18k teraz chce za nia 11.5. Bardzo wdzieczny samochod, palił 4 litry ropy. Zmienilem na cos wiekszego ale tez w grupie vag :)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Wiem przez co przechodzisz, bo ostatnio sam szukałem samochodu w podobnej kwocie i tak jak pisał ktoś wyżej nie ma sensu wydawać całości. Ja ostatecznie kupiłem Corolle e12 1.4 100 km z przejechanymi 130k km udowodnionymi z dokumentacją ASO, przejechałem tym samochodem już 2 tysiace i kompletnie nic się nie dzieje. Polecam corolle e12 w benzynie, tam jest rozrząd na łancuchu, wymieniłem tylko filtry, olej i śmigam aż miło.
  • Odpowiedz