Wpis z mikrobloga

Trzy gozdiny temu dowedzialem sie ze kobieta mojego zycia piec lat temu na firmowej imprezie #!$%@? sie z trzema facetami na raz.... a ja kglupi mialem zamiar sie jej oswiadczyc... #!$%@? sie za caly zmarnowany czas a potem pojdee na #!$%@?... #!$%@? z toba szmato

#zwiazki #feels #przegryw #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #seks
Pobierz
źródło: comment_SWWWIYboC0HOfpjliRDEMGmp5bUtDQo7.jpg
  • 172
@Asterling

Jeśli ciebie jarają jakieś gangbangi czy inne orgie grupowe to twoja sprawa ale nie narzucaj tego innym ludziom.


Jeśli Ciebie przerasta argumentacja na poziomie wyższym od podbazy to Twoja sprawa, ale nie narzucaj jej innym ludziom.

Zwróciłem Ci uwagę, że argumentum ad prostitutkum to #!$%@? argument. Jaki ma sens pisanie, że jeżeli czegoś nie zrobi dziwka, to jest to naganne? Napisałem zgodnie z prawdą, że niektóre nie zgodzą się na anal
Mogła byś pijana, naćpana i ciekawa, ludzie robią różne głupstwa by zaspokoić ciekawość


@Slonx: Dx to chyba jeszcze gorzej by o niej świadczyło jeśli byłaby naćpana XD I nawet jeśli to było jednorazowe to wiadomo że ziarenko zostało zasiane i pewnie nie raz w przyszłości by jeszcze o tym pomyślała. A wyjątkowo podłe to jest krytykowanie ludzi za to że posiadają jakieś wymagania a nie idą twoją logiką która mówi by
@Zatwardzenie: nie mam na celu obrażanie Ciebie i Twojej dziewczyny, przykro mi że tak to odebrałeś. Chciałam Ci tylko uświadomić że nie dzielą się na zlych i dobrych, są różni i po ukończeniu 25/30 roku życia większość miała kilku/kilkunastu (w przypadku niektórych) partnerów i próbowała różnych rzeczy co nie oznacza że trzeba ich potępiać. Ludzie są różni.
@Asterling: tego nigdzie nie napisałam przecież. Napisałam nawet że może kilka odpowiedzi wyżej. Uważam tylko że nie można kogoś nazywać dziwką i potępiać za przeszłość zwłaszcza jeśli nikogo nie skrzywdziła.

Nie podoba mi się też że @Zatwardzenie: nazywa mnie zerem mimo że niczego starszego nie napisałam ale to jego problem że tak łatwo się emocjonuje i obraża zamiast rozmawiać.
@Siaa

No tak, więc OP ma nie mieć żadnych wymagań xD.


Po co wyzywa osobę, która:
- Nie zdradziła go.
- Nie skrzywdziła.
- Jest wobec niego szczera.
- Była mu bliska na tyle, żeby myślał o wspólnej przyszłości z tą osobą.
Od szmat? Niech OP zacznie od siebie, bo mu się klepki poprzestawiały, chociaż czyn ten jest całkowicie sprzeczny z moim światopoglądem, wyzwanie w taki sposób ludzi też.
Od razu trzeba