Wpis z mikrobloga

@Slonx:
@Gustav88: @Zombiag doskonale sobie zdawał sprawę, że jedno niekoniecznie musi być przyczyną drugiego, dlatego pisał również i o innych badaniach na całym świecie, które rozwiały wiele wątpliwości w tym temacie. Zresztą zdrowym odruchem na takie coś są reakcje jak u OP-a. Skąd się one wzięły? Tutaj dopiero zaczyna się festiwal sp... na tłumaczenie tego jak społeczeństwo ludzi źle zaprogramowało nakazując tłumienie swojej seksualności i w ogóle....
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: napisałem o ruchaniu się w klubowej toalecie a Ty mi coś o facecie prowadzącym dochodową firmę który powinien popełnić samobójstwo. O #!$%@? Ci chodzi ziomuś? Chyba Ci się osoby pomyliły bo ja nie widzę żadnej analogii #!$%@? się z trzema chłopami do bycia zfriendzonowanym. No ale uważasz że dokładnie to powiedziałem to spoko xD
  • Odpowiedz
@feuer:

Zgadzam sie ze @Slonx: gdyby facet sie pochwalil ze wybolcowal 3 panny naraz to Michau nie nadazalby dokladac RAM do serwerow zeby ogarnac ten festiwal poklepywania sie po plecach. Ale kobieta napila sie i #!$%@?, ooo to niedopuszczalne.


Ja tam bym potępił jedno i drugie choć muszę przyznać że byłbym w mniejszości(ale i zachowanie najprawdopodobniej fikcyjnej dziewczyny michaljj ma tu w cholere obrońców).
  • Odpowiedz
@szary2: Wiesz, liczba lat w #!$%@? to też liczba. Nie da się zastąpić tych lat. Powiedziałbym nawet, że łatwiej kontrolować hamulce na imprezach przez pozostałe lata życia, niż wyjść z przegrywu. To siedzi w człowieku i ktoś, kto kilka lat był #!$%@?ą, bez problemu wróci w to miejsce, podobnie jak alkoholik ma większą szansę wpadnięcia w ciąg.

W zasadzie Twoje rozumowanie pokrywa się z moim, to bardzo ciekawe ( ͡
  • Odpowiedz