Wpis z mikrobloga

Trzy gozdiny temu dowedzialem sie ze kobieta mojego zycia piec lat temu na firmowej imprezie #!$%@? sie z trzema facetami na raz.... a ja kglupi mialem zamiar sie jej oswiadczyc... #!$%@? sie za caly zmarnowany czas a potem pojdee na #!$%@?... #!$%@? z toba szmato

#zwiazki #feels #przegryw #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #seks
Pobierz michaljj - Trzy gozdiny temu dowedzialem sie ze kobieta mojego zycia piec lat temu na...
źródło: comment_SWWWIYboC0HOfpjliRDEMGmp5bUtDQo7.jpg
  • 172
ale to przekracza granicę międzygatunkową


@Dziki-Malz: no i co z tego? niektórych to podnieca, zarówno kobiety jak i mężczyzn.

Poza tym rzecz jest w tym że niektóre rzeczy związane z seksem powinny zostać tylko między uczestnikami.


@Dziki-Malz: Życzę Ci, aby Twój aktualny/przyszły partner miał wspomnienia z zoo-przygód, które zostaną tylko między uczestnikami. Może wtedy zrozumiesz, jak ważne dla niektórych jest to, do czego był zdolny ich partner.

Niektórzy faceci zapraszają
Przecież Twoja obecna partnerka też mogla robić "różne straszne rzeczy" i nawet się o tym nie dowiesz


@Dziki-Malz: 1. Nie, nie mogła.
2. Nie mierz wszystkich swoją miarą, bo w tym momencie ją obrażasz.

dla tego lepiej nie wiedzieć za dużo o przeszłości seksualnej partnera


@Dziki-Malz: Mam szczerą nadzieję, że kiedyś zrozumiesz powagę słów, które wypowiedziałaś.
@einz: No tak, więc OP ma nie mieć żadnych wymagań xD. Mnie brzydzą za to dziwkarze i nie chciałabym takiego faceta, nawet jeśli z tym skończył. Po pierwsze bałabym się zarazić jakimś syfem, po drugie - po co mi ktoś wybrakowany, skoro mogę mieć normalnego, porządnego faceta? Przeszłość potrafi wiele powiedzieć o człowieku i jego zapędach, wiesz? Niech każdy człowiek decyduje o tym jakie ma granice tolerancji na przeszłość partnera.
  • 181
@nudlewpudle a nie uważasz że ruchanie się po pijaku na imprezie w miejscu względnie publicznym z trzema facetami jest trochę byciem szmatą? Jeszcze mógłbym zrozumieć że ktoś ma takie preferencje seksualne, że lubi seks grupowy i jest to robione w rozsądny i przemyślany sposób w zaciszu domowego kąta czy gdzieś. Choć było by to dla mnie trochę dziwne.

Ale dawanie dupy w kiblu na imprezie trzem różnym facetom których się ledwo zna