Wpis z mikrobloga

No i stało się, wczoraj wychodząc z #pracbaza rozwiesiłam te przeklęte listy pierwszoklasistów.

(z tego wpisu https://www.wykop.pl/wpis/26251199/mam-w-pracbaza-podbaza-100-pierwszakow-do-rozdziel/)

Dyrekcja uprzedzała mnie, że dzisiejszy dzień będzie "emocjonujący" i jako że jestem pierwsza na linii frontu, to rodzice dadzą mi popalić ale nie spodziewałam się, że aż tak :D

Najpierw jedna mamusia zauważyła mnie w sklepie jak kupowałam śniadanie przed pracą i od razu, że dlaczego Karolinka nie jest w klasie z Mają xD No to mówię, że pewnie dlatego, że nie złożyła pani podania. Na co babeczka mówi do swojej córki: widzisz, pani mówi że nie możesz być w klasie z Mają. xDDDDD
Dziecko patrzy na mnie, łzy w oczach. Tak jakby to była moja wina. W sytuacji gdy dziecko wpatruje się w Ciebie nieproporcjonalnie wielkimi oczami pełnymi łez nawet #filozofiaxd nie pomaga :/

Oczywiście telefony urywają się od rana. Jedna mamusia nawet kazała mi zdjąć listy z drzwi szkoły, bo jej córka nie może zobaczyć, że nie jest w klasie z jakąś swoją małą psiapsią xD No hit.

Dopiero 10:40. Mam nadzieje, że to nie koniec wrażeń na dzisiaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#szkola #rigcz #dzieci #rodzice #heheszki
  • 67
to dlaczego nie dorośli ludzie mający dzieci?


@roko_ko: bo dorośli ludzie mający dzieci mają w Tenkraju za dużo na głowie, żeby podania pisać, albo chodzić dyrektorkę prosić o to, żeby dziecko chodziło do klasy z tą, czy tamtą bo i tak się za 2 tygodnie pokłócą.
Najpierw jedna mamusia zauważyła mnie w sklepie jak kupowałam śniadanie przed pracą i od razu, że dlaczego Karolinka nie jest w klasie z Mają xD No to mówię, że pewnie dlatego, że nie złożyła pani podania. Na co babeczka mówi do swojej córki: widzisz, pani mówi że nie możesz być w klasie z Mają. xDDDDD

Dziecko patrzy na mnie, łzy w oczach.


@emilkos8: Ja bym się nachylił i powiedział "Karolinko, to