Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od kilku lat sama. Koleżanka stwierdziła, że zapozna mnie ze swoim kolegą. Z tego co o nim opowiadała wydawał się bardzo fajny i chciałam go poznać, ale niestety z ciekawości zapytałam ile ma wzrostu, a ma tyle co ja... Nie ma to żadnego sensu, lubię chodzić na szpilkach, lubię jak facet jest ode mnie wyższy. Może ktoś powie, że to próżność, ale chyba to nie jest tak dużo wymagać od faceta, żeby był wyższy ode mnie. Jak mam jej grzecznie odmówić, żeby nie wyjść na pustaka? #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Asterling: A gdzie ja napisałem, że kogoś wyzywasz. No plusy zgarnąłeś, więc teraz nie p---------l ich na głupoty


Jak w ogóle można kogoś oceniać po czymś na co nie ma kompletnie żadnego wpływu XD ?


Hmm.. Normalnie?
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: ponieważ to nie ma sensu. Okej jeśli ona ma 158 (tyle mam ja) i ten facet też to rozumiem, że jest ekstremalnie niski. Ale jeśli ten facet ma 190 i ona też - to idiotyzmem jest szukanie jeszcze wyższego faceta, bo prawdopodobnie nigdy nie znajdzie, a jak znajdzie to będzie z facetem tylko dla wzrostu i prawdopodobnie się umęczy z jego charakterem, bo będzie z facetem z przypadku, tylko
  • Odpowiedz
Ale ja tak nawet nie myślę xD Napisałem pod plusy i tyle a sam śmieję się z bóldupiących kurdupli xD

i tyle a sam śmieję się z bóldupiących kurdupli xD


@Asterling: Mówisz o Twoim komentarzu? Bo przecież on właśnie broni "kurdupli" a nie się z nich nasmiewa, więc to nie ma sensu. No chyba, że mówisz o całym wątku. Faktycznie zacny ( ͡°
  • Odpowiedz
Idiotyzmem to jest podporządkowywanie się komuś i podążanie tym, co narzucają inni. Ona może chcieć faceta 2.00 a to czy takiego znajdzie czy nie, to już jej sprawa a nie osób trzecich.


@SmallCaracan: nie narzucam zupełnie, ale sama mam jedną bardzo wysoką koleżankę (183) i u niej ten warunek też musi być spełniony - facet wyższy od niej z przynajmniej 5 cm - i była w jednym związku, właśnie z
  • Odpowiedz
@SillySweet:

właśnie z takim wysokim facetem, bo wysoki <3333 a jak się trochę poznali lepiej to się rozstali

a jak się trochę poznali


Trochę to znaczy ile? Jeżeli go zostawiła po tygodniu to ok, ale jeżeli była z nim przykładowo miesiąc tylko dlatego, że był wysoki to po prostu ona jest głupia i tyle. A jaka jest OP'ka to nie wiesz. To znaczy nie, Ty wiesz, od razu zakładasz że "p--------a" chociaż nie masz do tego
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: powiem tak nie jestem wysoki,tzw wzrost średni niewielę poniżej, !Ale ty za próżna suka co chce się przy ewentualnym wyższym lansować i przy nim stafirować.I wcale nie napisałem tego bo dostałem kosza od tak samo durnie myślącej, dziękuję to tyle...
  • Odpowiedz
powiem tak nie jestem wysoki,tzw wzrost średni niewielę poniżej, !Ale ty za próżna suka co chce się przy ewentualnym wyższym lansować i przy nim stafirować.I wcale nie napisałem tego bo dostałem kosza od tak samo durnie myślącej, dziękuję to tyle...


@porBorewicz07: stulejka odrzucona, w c--j agresywna xD

ps. od suk to matke mozesz wyzywac.
  • Odpowiedz
@frogfoot: widzę obrońca uciśnionych niewiast, To ciebie pośrednio czasem nie dotyczy nie ma to związku z kimś kogo znasz, że tak aż zareagowałeś niemiło i się do mojej matki odnosisz...p.s mucho pełną gębą...
  • Odpowiedz