Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od kilku lat sama. Koleżanka stwierdziła, że zapozna mnie ze swoim kolegą. Z tego co o nim opowiadała wydawał się bardzo fajny i chciałam go poznać, ale niestety z ciekawości zapytałam ile ma wzrostu, a ma tyle co ja... Nie ma to żadnego sensu, lubię chodzić na szpilkach, lubię jak facet jest ode mnie wyższy. Może ktoś powie, że to próżność, ale chyba to nie jest tak dużo wymagać od faceta, żeby był wyższy ode mnie. Jak mam jej grzecznie odmówić, żeby nie wyjść na pustaka? #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@porBorewicz07 dotyczy mnie to nie tylko pośrednio, ale i bezpośrednio. Bowiem im więcej kobiet ocenia faceta głównie przez pryzmat wzrostu, tym lepiej dla mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po za tym lubię kisnac z frustratów i nieudaczników xD
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Festiwal s----------a trwa w najlepsze jak widać.
Dzisiaj to nie można mieć już żadnych preferencji co do swojego partnera, bo zaraz zaczną się wyzwiska i nieprzyjemne komentarze. Naturalnym jest, że uroda ma znaczenie zarówno w przypadku mężczyzn jak i kobiet. Każdy może oczekiwać od partnera poszczególnych cech wyglądu i charakteru, które uważa za niezbędne / dodatkowe.

Nie ma w tym nic dziwnego, że chcesz aby facet był wyższy od ciebie. Przecież 95% par tak wygląda. Ja również nie chciałbym aby moja dziewczyna była wyższa ode mnie, czy nawet równa. Mam 180, a podobają mi się takie o głowę niższe. I co, jestem pustakiem z tego powodu? wtf?

A to p---------e @Asterling, że "Jak w ogóle można kogoś oceniać po czymś na co nie ma kompletnie żadnego wpływu XD ?" pokazuje jedynie bezmyślność autora tych słów. Nikt tu nikogo nie ocenia. Zwyczajnie, dziewczyna chce by chłopak był od niej wyższy.
  • Odpowiedz
GrallStar: No tak "nie chce wyjść na pustaka", a potem jak już wypatrzy sobie ten ideał, który oczywiście jest wyższy, bo szpilki> ta jedyna miłość na całe życie, skwituje ją, że za gruba/chuda/ za płytka, czyli coś nad czym mogłaby popracować (no może poza ostatnim) to oczywiście będzie płacz i teksty w stylu "faceci bez serca, jak oni mogą", przez tyle lat nikogo nie poznałam, a od kiedy pochowałam kota, to
  • Odpowiedz
DestrukcyjnyDryblas: @Dawidinho8:

nie rozchodzi sie o wyglad, a wzrost

wzrost to też wygląd

brzydki facet, mimo ze moze sie lasce nie spodobac na pierwszy rzut oka, ma szanse zablysnac czyms zupelnie innym i ja do siebie przekonac w ten sposob. Bierze sie to stad, ze kobiety szukaja bezpieczenstwa dla siebie i potomstwa, co jest dosyc "duzym" tematem, obejmujacym wiele dziedzin czlowieczenstwa (zaradnosc zyciowa, zdolnosc zdobycia pozywienia, zapewnienie bezpieczenstwa, dobre kontakty z innymi ludzmi, wysoka pozycja spoleczna, dobry stan materialny, dobre
  • Odpowiedz
CzarodziejskiStulejarz: > facet 173 jest niski chyba tylko na wykopie
@SillySweet: w takim razie chyba nigdzie z domu nie wychodzisz i nie odwiedzasz innych stron poza wypokiem. 173 cm to obiektywnie niski wzrost jak na faceta i dla większości bab jest to za mało.

Zaakceptował: kwasnydeszcz

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: CzarodziejskiStulejarz - tak, nigdzie nie wychodzę. Wg statystyk średni wzrost w Polsce dla faceta to obecnie 175 !!!!! ŚREDNI, więc skończ p-------ć i tworzyć alternatywną rzeczywistość, bo faceci w Polsce tyle średnio mają, a jakimś cudem każdy laskę znajduje, tylko stuleje wyklęte zawsze mają jakieś zmyślone problemy xDDDD
https://www.google.pl/search?client=opera&q=średni+wzrost+mężczyzn+w+polsce&sourceid=opera&ie=UTF-8&oe=UTF-8
  • Odpowiedz
@Matt23: ale nie chodzi nawet o to, że ona nie chce iść z tego powodu na spotkanie (chociaż dla mnie to dalej idiotyczny powód, koleś nie jest od niej nawet niższy, jest taki sam), co to, że nie powie czemu nie chce iść tylko płacze, że co ma teraz zrobić bo nie chce wyjść na pustą xDDD
  • Odpowiedz
@SillySweet: Społeczeństwo narzuca ludziom, że nie mogą mieć preferencji co do potencjalnego partnera, więc nie ma nic dziwnego w tym, że dziewczyna ma problem z powiedzeniem dlaczego nie chce się spotkać. Widać to w komentarzach. Jak ona śmie chcieć by chłopak był od niej wyższy. xD Jakbym powiedział przy grupie, że interesują mnie cycate blondynki to też zostałbym potraktowany jako pusty, bo patrze na wygląd, a teraz w modzie jest
  • Odpowiedz
@Asterling: Say wut? Byłam i w Szwecji i Holandii i zawsze przeżywałam szok jacy tam rodowici mieszkańcy są wysocy xD Polacy są dosyć niskim narodem.

@Matt23: społeczeństwo społeczeństwem, a życie życiem. Ja nie mam problemu z tym, że ona chce wyższego chłopaka, większość kobiet tego chce, każdy patrzy na wygląd. Mnie bawi, że ona chce coś wymyślać, zamiast powiedzieć wprost, że jej się nie podoba i tyle. Nie
  • Odpowiedz
@SillySweet: Fakt, sam fakt że szuka zgrabnej wymówki zamiast zakończyć tę nierozpoczętą jeszcze znajomość jest komiczny. Ale to co się dzieje w komentarzach to jakieś nieporozumienie.

Polacy nie są niskim narodem. Z tego co pamiętam średnia mężczyzn to 178, a w Holandii coś koło 182.
  • Odpowiedz
@Asterling: to dziwne, bo średnia dla mężczyzn w PL jest 175cm, i sama pamiętam, że poczułam się "jak w domku" po powrocie z Holandii, kiedy w Polsce weszłam do autobusu i nagle wszyscy byli o głowę niżsi niż w Holandii xDDD No i większość facetów, których ja znam ma tak 165-178, w ogóle mało znam facetów wysokich, kilka koleżanek mam wysokich za to, ale właśnie im zazwyczaj współczułam wzrostu -
  • Odpowiedz