Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od kilku lat sama. Koleżanka stwierdziła, że zapozna mnie ze swoim kolegą. Z tego co o nim opowiadała wydawał się bardzo fajny i chciałam go poznać, ale niestety z ciekawości zapytałam ile ma wzrostu, a ma tyle co ja... Nie ma to żadnego sensu, lubię chodzić na szpilkach, lubię jak facet jest ode mnie wyższy. Może ktoś powie, że to próżność, ale chyba to nie jest tak dużo wymagać od faceta, żeby był wyższy ode mnie. Jak mam jej grzecznie odmówić, żeby nie wyjść na pustaka? #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 173
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Zepsuta feministka - ja jestem tak niska, że tylko jednego faceta w życiu spotkałam, który był niższy ode mnie. Także ciężko. I nawet ten niższy ode mnie był atrakcyjnym facetem - mogłabym się z nim umówić, gdyby nie fakt, że miałam faceta.
Laski na tinderze to często puste krowy zapatrzone w siebie, a innych ludzi potrzebują tylko po to, żeby podbić własne ego, więc muszą mieć wysokiego, silnego partnera
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania dobra rada, mów od razu czego oczekujesz bez owijania w bawelne. Lubisz wyższych od siebie? Nikt Ci nie broni, Twoje prawo. Ale z doświadczenia wiem że preferencje to jedno, a jak ktoś Ci zamiesza w głowie to przestaniesz na to zwracać uwage. I nie są to wyznania mikro krasnala - 190cm here ^^
  • Odpowiedz
@SillySweet: @Asterling: Sami jesteście dziwni Jestem niski (ale bez przesady) i całkowicie to rozumiem. Wzrost jak i wygląd - nie ma się na to wpływu ale sorry, jest w c--j ważny. Zdarza się że ktoś na to nie patrzy, ale jednak powinno się podobać drugiej osobie. I wzrost jest tak samo ważny jak wygląd, ba jest jego częścią. Więc ja tam całkowicie rozumiem OP,
  • Odpowiedz
@Loloman: a ja nie, rozumiem jakby facet był niższy od niej, albo ona jest karłem i chce mieć wysokie dzieci, a jest z rodziny karłów xD to wtedy to ma sens. Ale w przypadku gdy mają oboje np. 170cm - to jest dosyć standardowy wzrost, taka osoba nie jest uważana za niską i nie widzę za bardzo problemu. Rozumiem jak gadamy o facetach 160 cm - jak napisałam wcześniej 2
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Każdy ma swoje preferencje i wymagania. Nie masz obowiązku robienia nikomu przysługi by być z nim mimo, że nie jest taki jakim chciałabyś by był. Nie spełnia twoich oczekiwań i szkoda robić sobie i jemu nadzieje, później zacznie to wychodzić. Druga opcja to zaakceptować, ale to, że jesteś parę lat sama nie oznacza, że musisz brać byle kogo.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania I wy sie dziwicie czemy faceci mają tak w------e na laski i traktują je jak szmaty xD
Chłop może mieć super osobowość, być wspaniałym mężem i ojcem a wy macie na niego w------e bo ma za mało centymetrów w waszych p--------h kompleksach xD.
Oczywiście nie mam nic do tego, że się z nim nie umawiasz bo to twój wybór i twoje życie, ale sam argument dlaczego to zrobiłaś to po
m.....5 - @AnonimoweMirkoWyznania I wy sie dziwicie czemy faceci mają tak w------e na...

źródło: comment_4qEGWSsO9nK5ZVd2GxPKjCa1mE6XGpBk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Asterling: Normalnie, imho mocno przesadzasz i zadziwia mnie jak dużo plusów dostałeś. Laska go nie ocenia, po prostu nie podoba jej się to, że facet będzie niższy od niej gdy będzie nosić szpilki. I ja to całkowicie rozumiem. Przecież nie nazwała go karłem czy coś. Sam facet też będzie czuł się niekomfortowo, gdy ona będzie się ubierać tak jak lubi. I po co komu taki związek? Fajna opcja na przyjaźń,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania mój chłopak jest ode mnie wyzszy jakieś 2cm i zupełnie mi to nie przeszkadza, mimo że zanim go poznałam też byłam zdania że 10 cm różnicy to minimum. Aczkolwiek jeśli jesteś bardzo wyczulona na punkcie wzrostu to będzie ci przeszkadzać jeśli on się zgarbi, bo jesteś wtedy automatycznie wyższa i czujesz się głupio. Więc jeśli masz ciągle tylko myśleć o tym czy aby nie jesteś od niego wyższa to sądzę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: ALE BÓL DUPSKA KARŁÓW I PIWNICZAKÓW XDDDDDDD

Jakby to napisał facet, że znajomy chce go umówić z miłą laską, ale ma 40 kg nadwagi, to by leciały wyzwiska od grubych suk, macior i inne pełne nienawiści, bo przecież z góry wiadomo, że taka laska nie ma u gościa szans, ale jak ktoś chce umówić dziewczynę z karłem to hurrr durrr. I tu nie chodzi o to, że ktoś ma
s.....1 - @AnonimoweMirkoWyznania: ALE BÓL DUPSKA KARŁÓW I PIWNICZAKÓW XDDDDDDD

Ja...

źródło: comment_jB1peiIO1huX3WkJzywj6NLwjbcLLPUO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz