Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od kilku lat sama. Koleżanka stwierdziła, że zapozna mnie ze swoim kolegą. Z tego co o nim opowiadała wydawał się bardzo fajny i chciałam go poznać, ale niestety z ciekawości zapytałam ile ma wzrostu, a ma tyle co ja... Nie ma to żadnego sensu, lubię chodzić na szpilkach, lubię jak facet jest ode mnie wyższy. Może ktoś powie, że to próżność, ale chyba to nie jest tak dużo wymagać od faceta, żeby był wyższy ode mnie. Jak mam jej grzecznie odmówić, żeby nie wyjść na pustaka? #zwiazki #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 173
  • Odpowiedz
@michaml9995:

I wy sie dziwicie czemy faceci mają tak #!$%@? na laski i traktują je jak szmaty xD

Chłop może mieć super osobowość, być wspaniałym mężem i ojcem a wy macie na niego #!$%@? bo ma za mało centymetrów w waszych #!$%@? kompleksach xD.


I wy sie dziwicie czemu kobiety mają tak #!$%@? na facetów i traktują ich jak
  • Odpowiedz
@michaml9995: I co z tego, że można zrzucić? xD Jakby można było rozciągnąć takiego karzełka to coś by to zmieniło, że laskom nagle zaczęliby się podobać ZANIM by ich rozciągnięto? :D Też by raczej wysyłały ich na operację czy kurację hormonalną ("hurrr durrr co za puste lale!"), a zresztą pewnie nie każdemu by można było wzrost zwiększyć, a już na pewno nie z 165 na 190. Poza tym nie każde
  • Odpowiedz
@SillySweet: Niech sobie ograniczają. Partner ma się podobać. Jedni lubią grube laski, inni chude, niektóre laski lubią nerdów z wyglądu, inne wysokich, inne karłów - fetysz to też jest po prostu lubienie czegoś co po prostu jest mało popularne lub dziwne. Ale skro ktoś lubi? To czemu ma na siłę iść przeciwko sobie. Jak lubisz bardzo dany typ urody to szukasz wśród takich, jak jakiegoś nie znosisz - nie szukasz
  • Odpowiedz
@Zoltrix__: Nie mam żadnych dowodów na to że zarzutka bo z tego ip nic więcej nie było nigdy dodane. Jeśli kiedyś pojawią się nowe dowody to usunę ale nie mogę cenzurować wszystkiego tylko dlatego że ktoś sobie uważa że to może być nieprawdą.
  • Odpowiedz
@Asterling: @SillySweet: Sami jestescie jebnieci xD Ma prawo chciec wyzszego od siebie chlopaka, tak samo jak jednym sie podobaja blondynki, jak faceci wola (w wiekszosci) chudsze laski, jak wola mlodsze a laski starsze itd. itp. Jak ma sie kolo niego zle czuc to jaki jest sens zeby byli razem? On tez bedzie sie zle czul, bo faceci wola fizycznie dominowac nad kobieta, a jak ta ubierze szpilki i
  • Odpowiedz
OP: @Dawidinho8: Zupełnie jakbym musiała się z nim umówić, bo inaczej jestem beznadziejnym człowiekiem. Chyba lepiej się nie umawiać i uniknąć potem niezręcznego mówienia "Wybacz to jednak nie to" albo sytuacji, w których oboje będziemy się czuć niekomfortowo ze względu na wzrost.

Ale nie, wg. wykopkow kobietom nie wolno miec wymagan. xD


Też mam takie wrażenie. Za to sami mają wymagania z kosmosu. Wystarczy zajrzeć pod tag tinder, gdzie wyśmiewają normalne, ładne dziewczyny przy kości i nie tylko i obrażają je (była kiedyś nawet taka akcja
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: No czemu sie dziwisz, tutaj 90% spolecznosci to zakompleksione osoby, ktore sie panicznie boja odrzucenia i oceniania, ale zeby sobie podbic samoocene oceniaja i wysmiewaja wszystko i kazdego dookola. Nie rozumieja kompletnie na czym to polega, sa zaslepieni i nie masz przeciez prawa miec wymagan i jakto tak ze cos Ci w nim nie pasuje... Nie badz szmata, przeciez jest mily i moze byc fajny! Powinno Ci wystarczyc, nie
  • Odpowiedz
OP: @Dawidinho8:

btw. w bardzo czuly punkt meskosci trafia ten wpis... tak jak do kobiet o wage. Nie zdziwilbym sie jakby to byla zarzutka. Tak czy siak - bardzo ladnie pokazuje hipokryzje na wykopie.

Wiem, ale mnie nie chodzi o to, że on jest gorszy czy jest podludziem, bo jest niski. Nie naśmiewam się z niego. Dla mnie ludzie niżsi i mojego wzrostu nie są atrakcyjni. Źle bym się
  • Odpowiedz