Wpis z mikrobloga

Jedzie człowiek na wakacje wszystko dopietę na ostatni guzik. Wsiadam w Tarnów 20:40 w pociąg relcja Przemyśl - Świnoujście. Podróż długa a sam w przedziale więc dla wygody położyłem sie przed snem. Plecak pod głowę, zatyczki do uszu, kończę przegladać mirko przed północą i spać. Mija 7h przyświeca mi myśl już za Poznaniem. Jeszcze 2h i bede na miejscu.
TAKI #!$%@?!
Jest 8:20 i jestem we Wrocławiu. 5godzin opóźnienia!!
Na korytarzu ludzie mówią ze konduktora nigdzie nie widać zero komunikatów zero informacji!
12h jazdy do wrocławia. To dopiero połowa trasy za mna.
Żadnego przepraszam ani be ani pocałujcie nas w dupe....
Jak o 18 bede w szczecinie to bedzie dobrze
#pkp #pociagi #intercity #podrozujzwykopem #podroze
  • 84
@balbezaur: ja z kolei ostatnio jechalem tym samym pociagiem i bylem pozytywnie zaskoczony. Klimatyzacja dzialala i to bardzo dobrze, w srodku cicho, fotele sie obnizaly i mimo nie zarezerwowania miejsca siedzacego cala droge szczecin-wroclaw siedzialem sobie.

Ale jak pech to pech ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Fidelis: wiem właśnie bo tak raz na pół roku sprawdzam jak sobie radzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale dziś przeszedł / przejechał samego siebie. Akurat w urodziny taki prezent mi sprawił wycieczka krajoznawczą przez Polske
Wyświetla mi ze nie ma takiego pociągu.. przez Ciebie utknąłem w niebycie przestrzeni polskich kolei przemierzając kresy zachodnie w alternatywnej rzeczywistosci i czasie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#!$%@?..... Jest konduktorka mowi ze opoznienie bo wczesniejszy pociag sie wykoleił... No szkoda w #!$%@? tylko ze powod podany jest inny i mowię ze na opoznienie nie wynika z wykolejenia tylko "realizacja inwestycji"
Pani trochę zbladła i mowi ze tak naprawdę pomylono tory, wpuszczono na złą zwrotnicę i pociag sie cofał przez co 4h opoznienia.
Szczęscie tylko ze nie bylo powtórki ze Szczekocina .....