Wpis z mikrobloga

Jedzie człowiek na wakacje wszystko dopietę na ostatni guzik. Wsiadam w Tarnów 20:40 w pociąg relcja Przemyśl - Świnoujście. Podróż długa a sam w przedziale więc dla wygody położyłem sie przed snem. Plecak pod głowę, zatyczki do uszu, kończę przegladać mirko przed północą i spać. Mija 7h przyświeca mi myśl już za Poznaniem. Jeszcze 2h i bede na miejscu.
TAKI #!$%@?!
Jest 8:20 i jestem we Wrocławiu. 5godzin opóźnienia!!
Na korytarzu ludzie mówią ze konduktora nigdzie nie widać zero komunikatów zero informacji!
12h jazdy do wrocławia. To dopiero połowa trasy za mna.
Żadnego przepraszam ani be ani pocałujcie nas w dupe....
Jak o 18 bede w szczecinie to bedzie dobrze
#pkp #pociagi #intercity #podrozujzwykopem #podroze
  • 84
  • Odpowiedz
@Jan_K: wysiadałeś o 23 powiadasz, wiec pewnie chwile przed tym błedem bo jak powyzej ktos napisal w szczycie było prawie 300min opoznienia. Ja Jeszczę szusuję po bezkresach niekończacych sie meandrów stalowych torów prowadzacych do celu...
  • Odpowiedz
Poznań minąłem gdzieś ok 10:30


@balbezaur: Ech ( ͡° ʖ̯ ͡°) Szkoda, że tak późno dotarłam do wpisu. Mamy biuro niedaleko dworca, podskoczyłabym z jakimś śniadaniem i porządną kawą :-))
  • Odpowiedz
Dobra dojechane! Dziekuje Mireczki za wspolna droge i spedzony razem czas!! Nie bylo nudno. Wiem ze przysluguje mi 50% ze mozna na was liczyć, wspomogą memem, słowem czy śniadaniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz jeszcze odstać w kolejce do kasy z reklamacja wraz z 50 osobami rządnymi oleju i smarów lokomtowy i moge udac sie w dalsza podroż. 16h podróży opoznienie ostateczne 215min. O takie PKP nic nie
balbezaur - Dobra dojechane! Dziekuje Mireczki za wspolna droge i spedzony razem czas...

źródło: comment_zx97PT2oY9ehBPBMBYjM5AfHhFIKnkGk.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@dondon: powiem Ci ze po pracy to spię jak dzidzia tym bardziej ze 160h etatu zrobilem w dwa tygodnie :D
Byly 3 miejsca dla mnie zatyczki do uszu, roleta w oknie i da sie spać.
@Ausfahrt: jak jedziesz stara I klasa to nie ma. Jak nową II klasa to jak rozłożysz podłokietnik to są. W bezprzedzialowych tez sie znajduja gniazdka pod siedzieniami :)
  • Odpowiedz
@ropppson: Jasne bo wszędzie lepiej tylko w Polsce źle. Może op jedzie nad Polskie morze bo "kocha nasz kraj". Ale nie, pod każdym wpisem o polskim morzu zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie tylko narzekał. Zapomniałeś jeszcze dodać o disco polo puszczanym w każdej budzie. To ze Tobie się wydaje ze za granica dostaniesz rybę lepszej jakości itd, nie znaczy ze tak jest na prawdę i ze możesz szyderczo "podziwiać"
  • Odpowiedz
Ostatnio wracałem ze znajomymi z Malty, dokładnie z Gozo. Jechaliśmy autobusami, musieliśmy przejechać nimi całą, w sumie obcą nam wyspę, przepłynąć promem z Gozo na Maltę, dolecieć samolotem do Wrocławia i wszystkie te etapy nie były tak problematyczne, długie, niewygodne jak nocna podróż pociągiem z Wrocławia na północ. Unikam PKP jak ognia, jedynie na Pendolino się nie zawiodłem nigdy i jak tylko mogę to wolę do niego dopłacić i jechać wygodnie i
  • Odpowiedz