Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie często spotykany problem. Ktoś w #pracbaza podkrada mi mleko. Mamy lodówkę w kuchni, często przynoszę sobie kilka butelek i wypijam jedną dziennie (płatki + białko). W kuchni jest też ekspres i sporo osób przychodzi na kawę. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją, że zostawiłem zaplombowaną butelkę (wieczko pod zakrętką - mleko z biedry) podpisaną na zakrętce "krl prywatne". I pomimo takich "zabezpieczeń" potrafiłem w kolejny dzień wyjąć butelkę z 2/3 zawartości.
Dawno temu po malowaniu ścian został mi grunt akrylowy, wygląda jak mleko. Pytanie do mirki into #medycyna co się może stać jak to ktoś wypije? Pytanie do mirki into #prawo co się może stać jak ktoś się zatruje moim, podpisanym jako prywatny gruntem z butelki po mleku?
#janusze #zlodzieje
  • 179
@zwierzakowa: Tak teraz wyczytałem w necie że jest olejek rycynowy, nie spotkałem się z nim wcześniej. Słyszałem tylko o rycynie jako o takiej roślinie dającej fasolki, która jest tak trująca że chyba od dotknięcia wyciągu z niej można zemrzeć.
@piwuch: osobiście nie posunąłbym się jeszcze do środków tylko spróbował jeszcze raz wyraźna kartkę na mleku napisać "prywatne mleko" czy coś w tym stylu. Skoro macie ekspres to zgaduje ze ludzie mogą pomyśleć, że to do niego mleko. A pisze to po moich ostatnich doświadczeniach w firmie gdzie przez prawie 3 tygodnie używałem prywatnego kubka pewnej osoby. Niestety nie miałem pojęcia ze jest prywatny bo był w szafce z wszystkimi kubkami
@kufelmleka: @Iudex: @zwierzakowa: @dolOfWK6KN: @Figa-z-makiym: @Papik: @Piotru: @MojaPuffa:
Dzięki za odpowiedzi, nie spodziewałem się tak dużego odzewu. Nie wiem czy kogoś nie pominąłem.

Wybieram środek przeczyszczający. Rezultaty opiszę za jakiś czas w osobnym wpisie. Zawołam plusujących ten komentarz.

PS nadal nie uzyskałem odpowiedzi: jakie efekty zdrowotne może wywołać 50 ml emulsji gruntującej.