Wpis z mikrobloga

@dr_papieros: dlatego jesteś sam , bo jesteś w stanie wydać kasę na osobę która ma pełno takich frajerów jak ty a na potencjalna żonę nie
Miłego walenia konia baba za pieniądze
  • Odpowiedz
@Linnior88: właśnie tutaj się mylisz. Po prostu uważam że jeśli komuś zależy i jest między ludźmi "to coś" to żadna ze stron nie powinna mieć wymagań odnośnie seksu czy wydatków na pierwszych spotkaniach. Wiadomo że ten nagłówek to jest pewnie clickbait, ale wyobraziłem sobie jak idę z dziewczyną na randkę, a ta za każdym razem notuje ile na nią wydałem i jak przebije barierę 8000zl to zaprosi mnie do łóżka xD
  • Odpowiedz
Czyli ty możesz wymagać żeby kobieta była piękna zadbana ale ona nie może wymagać stabilności finansowej np dla przyszłych dzieci xD lol
  • Odpowiedz
@meltdown: ja to w sumie uważam że tego typu artykuły robią całkiem sporo dobrego. To jest pewnego rodzaju sito wstępne. Na wartościową osobę taki artykuł będzie miał marginalny wpływ, natomiast jak ktoś to uzna za wyznacznik czyn pójść z kimś do łóżka czy nie, no cóż...
  • Odpowiedz
@Femme-nie-Fatale: no tak kobieta ma wydawać kasę na fryzjera robić sobie brwi rzęsy usta gdzie to są wydatki rzędu tysięcy złotych a on "mam ci zapłacić za kawę ? Ty szmato materialistko "
Umówmy się facet się zawsze ślini do tych ładnie zrobionych ale nie marzy mu się za to płacić
Na zasadzie mieć modelkę ale za darmo
  • Odpowiedz
@meltdown: dysklejmer: nie czytałem artykułu (jeszcze mnie nie #!$%@?ło by nabijać im odsłony) ale chyba znam temat.
Nie powinno być '8 tysięcy złotych' tylko 'dwa tysiące dolarów' bo to odklejka niejakiej Jany Hocking z Australii, "dejting eksperta" która pisze artykuły, poradniki i wypowiada się o randkowaniu a sama ma prawie 40 lat i jest sama.
Przeleciało to-to przez zachodnie media jakieś dwa miesiące temu, zostało wyśmiane a potem zlane i zapomniane.
  • Odpowiedz
dlatego jesteś sam , bo jesteś w stanie wydać kasę na osobę która ma pełno takich frajerów jak ty a na potencjalna żonę nie


@Linnior88: W tym artykule nie ma słowa o małżeństwie, tylko o wymianie seksu za towary i usługi o równowartości 8k pln.

@Femme-nie-Fatale

Pamiętaj, że kobiety nie mogą mieć żadnych wymagań i powinny z otwartymi rękami przyjąć niskiego, nieatrakcyjnego i skąpego faceta ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
@Strigiformesman: no dobre sito na facetów którzy z marszu uważają że im się należy pierwszoligowa rakieta (widzę jakie laski wklejają wykopy sami są 2 /10 a wala konia do 10 tek)
Czemu taka kobieta ma wszystko co najlepsze oddawać jakiemuś kucowi który się nawet nie stara
Dlatego będziecie tłuc konia całe życie bo kobietami na swoim poziomie pogardzacie a na 10 tki nie macie kasy albo nie chcecie jej wydać
  • Odpowiedz