Wpis z mikrobloga

Mirki, pewnie często spotykany problem. Ktoś w #pracbaza podkrada mi mleko. Mamy lodówkę w kuchni, często przynoszę sobie kilka butelek i wypijam jedną dziennie (płatki + białko). W kuchni jest też ekspres i sporo osób przychodzi na kawę. Niejednokrotnie spotkałem się z sytuacją, że zostawiłem zaplombowaną butelkę (wieczko pod zakrętką - mleko z biedry) podpisaną na zakrętce "krl prywatne". I pomimo takich "zabezpieczeń" potrafiłem w kolejny dzień wyjąć butelkę z 2/3 zawartości.
Dawno temu po malowaniu ścian został mi grunt akrylowy, wygląda jak mleko. Pytanie do mirki into #medycyna co się może stać jak to ktoś wypije? Pytanie do mirki into #prawo co się może stać jak ktoś się zatruje moim, podpisanym jako prywatny gruntem z butelki po mleku?
#janusze #zlodzieje
  • 179
@piwuch: Nie idź drogą akrylu. Nie polecam też środków na sranie. Kup sobie ostry sos, jakąś czarną mambę czy inny #!$%@?. Dolej i zamieszaj, tylko zobacz czy koloru nie zmieni, jak zmieni to kup mleko w kartonie. Tu masz wytłumaczenie bo taki sos jest środkiem spożywczym i zawsze możesz powiedzieć, że lubisz mleko na ostro, #!$%@? komu do tego z czym pijesz mleko, a że sie połasił na cudze to jego
Odpowiednia dawka stoperami działa cuda, sprawdzone. Woda ze szczotki od kibla tez jest skuteczna ( ͡° ͜ʖ ͡°)