Wpis z mikrobloga

Uważajcie serio na #rozowepaski niebiescy, jak macie mieszkanie nigdy nie podpisujcie aktu, żeby była jakoś z wami współwłaścicielką, serio. Potem jak będzie miała bolca (a pewnie będzie) to jak się rozwiedziecie, to i tak mieszkanei w 50% będzie jej, chociaż to Wy wyłożyliscie całą kase a ona leżała i pachniała. Po prostu bądzcie rozważni w takich kwestiach i nie ufajcie 100% kobietom.
#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 258
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawel-niczyporek: Ale ja nie mówię, że tak będzie po 20 latach. Że cywilizowanie. Ja chcę się zabezpieczyć przed tym niecywilizowanym podejściem i żeby nie chodzić więcej niż trzeba po sądach. Żeby właśnie ktoś po złości chciał mi coś zrobić.

W ogóle najlepszą opcją by było mieć intercyzę taką dla s-------i. Czyli to co moje to moje, to co jej to jej i pod koniec ewentualnie zdecydowałbym jakby było cywilizowanie. Że
  • Odpowiedz
A najlepsze jest to że o intercyzie tutaj krzyczą mirki którzy na własność nie mają nawet mydła bo należy do ich mamy.


@damianooo5: Na dodatek podejrzewam, że są to stulejki, których rodzice nadal są w związku małżeńskim i nie mają takich problemów jak OP, ich matka normalnie pracuje, albo niektórych wychowuje tylko matka, bo ojciec się wypiął i stwierdził, że ma w dupie rodzinę. Jakoś wątpię, żeby było odwrotnie i
  • Odpowiedz
@s87: nie mówię o wszystkich, ja w przeciwieństwie do niektórych tutaj nie lubię wrzucać wszystkich do jednego wora :) ale podejrzewam, że wiele mirków dobrze się wpisuje w mój schemat, bo już zdążyłam się dawno przekonać jacy mizogini tutaj siedzą i kim są naprawdę w życiu (przegrywami tłumaczącymi swoją stulejarność introwertyzmem podczas gdy są zwyczajnie s---------i i nie przystosowani do życia wśród społeczeństwa xD)
  • Odpowiedz
@s87: Swój post kierowałem bardziej do @ Kynareth. A Tobie napiszę tak: wszystko ładnie, masz rozsądne poglądy, ale trudno mi sobie wyobrazić taki scenariusz, że w okolicach ślubu, zwracasz się do swojej lubej z urzędową sprawą, by podpisała coś na wypadek, gdybyś przestał ją kochać a ona okazała się "podłą suczą". ;) Takie zakładanie z góry może już na początku małżeństwa spowodować rysę.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: No tak, facet chce intercyze to pewnie hehe stulejarz i przegryw zyciowy XD

Zbyt wiele razy byłem świadkiem sytuacji, w której panna sobie znajdowała bolca, a połowa mieszkania szła do niej, bo nie było intercyzy.

Intercyza albo śłubu nie ma, jeśli nie będzie chciała podpisać lub będzie się rzucała to znaczy, że coś z nią nie tak, jeśli jest normalna to podpisze.
  • Odpowiedz
@lady_katarina: Zdążyłem skasować mój post, bo już chciałem odpuścić wdawanie się w dyskusje. Wiesz co na zasadzie. Piszesz obszerną wypowiedź i pod koniec jednak to kasujesz :D

Co do wypowiedzi. No teraz rozumiem o co Tobie chodzi. Chociaż jak czyta się tamtego posta. To nie jest łatwo się domyślić, że Ty jednak nie lubisz generalizować.

W każdym razie. Uważam, że wykop to nie tylko stulejki (jak to nazywacie, choć nie
  • Odpowiedz
@Yolocaust: ja już nawet nie mówię o tej intercyzie, a o tym jak wykopki dostają spazmów rozkoszy, bo jest wpis o złej kobiecie i mogą dać upust swoim emocjom i pisać jakie to kobiety są okrutne, że wszyscy faceci są cudowni i nigdy nie zdradzają xD Ogólnie rozumiem, że niektórzy mogą mieć swoje zdanie na temat intercyzy i chcą ją podpisywać, ale w takim razie niech szukają kobiety, która ma
  • Odpowiedz