Wpis z mikrobloga

Uważajcie serio na #rozowepaski niebiescy, jak macie mieszkanie nigdy nie podpisujcie aktu, żeby była jakoś z wami współwłaścicielką, serio. Potem jak będzie miała bolca (a pewnie będzie) to jak się rozwiedziecie, to i tak mieszkanei w 50% będzie jej, chociaż to Wy wyłożyliscie całą kase a ona leżała i pachniała. Po prostu bądzcie rozważni w takich kwestiach i nie ufajcie 100% kobietom.
#rozowepaski #zwiazki #niebieskiepaski
  • 258
A moim zdaniem intercyza to mylna interpretacja małżeństwa, przynajmniej dopóki ktoś nie ma jakieś firmy czy czegoś takiego. Jak się chce żyć wspólnie to się bierze ślub, a nie się rozlicza jak współlokatorzy. Nawet jak kobieta nic materialnie nie wnosi do związku, ale np zajmuje się domem, wychowuje dzieci to taka intercyza to furtka do #!$%@? jej z domu bez niczego. Nie chciałabym mieć takiego męża. Uważam że to nie w porządku,
Te kobiety tak NAGLE się nie zmieniają, a ich podejście do życia i finansów facetom jest znane. A mimo to, decydują się na małżeństwo i de facto sponsoring.


@agaja: daj spokój. Nie przetłumaczysz. Chłopiec zakocha się w puszczalskiej #!$%@?ętej fitksiężniczce golddiggerce z instagrama, łudząc się, że ona nie będzie taka, jak będzie z nim albo udając, że ona przecież taka nie jest i na pewno nie znajdzie sobie nowego (lepszego/bogatszego). A
@Kynareth: nie wiem. Ja nie rozpowiadam historyjek.a rownież uczestniczę tu w temacie. A Ty od razu generalizujesz.
Dla mnie sa kobiety które potrafią zabrać majątek. I faceci ktorym sie nic nie należy o chcieliby zabrać cały majątek.

W dodatku niby znasz dobrze ludzi, przed maleństwem. Ale ludzie. Podkreślam - ludzie. Potrafią sie Niezle zmienić w przeciągu kolejnych 10, 20 ... Lat.

Także dlaczego miałbym jakkolwiek cierpieć z takiego powodu, ze w