Wpis z mikrobloga

W niedzielę nasilenie protestów. Przydatny poradnik nie tylko dla tych, którzy będą protestować po raz pierwszy.
Dla niezorientowanych: FAQ o weekendowych protestach made by @PafnucyMaj

Oto rozpiska jutrzejszych protestów (niepełna, proszę o dopisywanie w komentarzach):

* WARSZAWA 16 LIPCA To NIE Koniec! Powstrzymajmy Zamach Stanu - niedziela, godz. 15.00, Sejm RP, ul. Wiejska 4/6/8
* WARSZAWA 16 LIPCA Łańcuch Światła razem z sędziami przed Sądem Najwyższym - niedziela, godz. 21.00, Sąd Najwyższy, plac Krasińskich 2/4/6

* KRAKÓW 16 LIPCA Nie oddamy wolnych wyborów!, niedziela, godz. 15.00, Rynek Główny
* POZNAŃ 16 LIPCA Łańcuch Światła - Poznań - akcja w obronie niezawisłości sądów niedziela, 21:00, Plac Wolności
* SZCZECIN 16 LIPCA Szczecin w obronie Sądu Najwyższego! niedziela 15:00 siedziba PiS przy ul. Mickiewicza 69 w Szczecinie

Protesty mają różnych organizatorów. Nie jest to w tej chwili istotne - dla każdej partii opozycyjnej, jak i stowarzyszenia, czy obywatela jest równie ważne niezależne sądownictwo.
Tylko razem możemy coś zrobić! ( )

Dzisiejszy protest też można zaliczyć do udanych.
Źródło poradnika - Jacek Wesołowski
#protest #neuropa #4konserwy #tklive #demonstracja #bekazpisu #bekazpis #polityka #neuropa #neuropainformuje #4konserwy #bekazpisu #zamachstanu #warszawa #lodz #krakow #poznan #szczecin #sadnajwyzszy #sadownictwo #polska #opzz
TomJa - W niedzielę nasilenie protestów. Przydatny poradnik nie tylko dla tych, którz...

źródło: comment_OROoDvvkMVAkA3b9MxQL9hhY2Htyzsne.jpg

Pobierz
  • 36
Pytanie - jakby zostałby odebrany transparent z napisem "#!$%@? mać"


@dumnie: Lepiej nie przynosić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Choć w czasie Czarnego Protestu widziałem takie. Najlepiej pytaj organizatorów konkretnego wydarzenia, na górze masz linki.

będzie coś do jedzenia?


@Rss8: Na górze linki, pytaj organizatora w mieście, gdzie będziesz protestował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Tom_Ja: nie wiem co widziałeś wulgarnego w obrazku nosacza, ale jeżeli Cię obraził ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sondaże, sondażami, ja też mogę wkleić sondaż z niezadowolenia społeczeństwa z obecnego wymiaru sprawiedliwości gdzie 3/4 społeczeństwa źle ocenia jego działanie i chce jego reformy i zmian.
nie wiem co widziałeś wulgarnego w obrazku nosacza, ale jeżeli Cię obraził ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sondaże, sondażami, ja też mogę wkleić sondaż z niezadowolenia społeczeństwa z obecnego wymiaru sprawiedliwości gdzie 3/4 społeczeństwa źle ocenia jego działanie i chce jego reformy i zmian.


@futurepoland: Nie uważam, że obecne sądownictwo jest idealne. Uważam, że wymaga reform. Ale nie takich.
Ok, sondaże sondażami, a fakty są takie, że np.
Wołam zainteresowanych (199) z list Nie ma żadnej neuropy., anty-antywolnościowa
Możesz zapisać/wypisać się klikając na nazwę listy.

Dodatek wspierany przez Cebula.Online

Masz problem z działaniem listy? A może pytanie? Pisz do IrvinTalvanen

! @k1fl0w @motorniczy @vrah_ @kyloe @Clear @Kempes @Lukardio @tomyclik @pk347 @JanuszKek @Jade @daj_pan_spokoj @Dziki_wieprz @tony_soprano @falszywy_prosty_pasek @OldFuckinPyroRex @glosnik @sayan @Wykoppeel1230 @miki4ever