Wpis z mikrobloga

@Daqnny: No wiadomka wyłączysz/skonczy Ci się internet i nie znajdziesz ,ale ogólnie to chyba mało kto się odważy ,ja teraz zgubiłem swojego 7+ to na 2 dzień na policji był ,Wiec XD
  • Odpowiedz
@atrax15: zależy czego oczekujesz od telefonu ja akurat mam iPhone za darmo bo rozwaliłem swojego samsunga i mi brat dał i przez baterie nie jest dla mnie możliwe kupno iPhona jako kolejny telefon ale według mnie dla osoby której zależy na szybkim działaniu i dobrym wyglądzie oraz nie przeszkadza jej brak personalizacji to nie widzę żadnych przeciwwskazań i to może być bardzo fajny telefon
  • Odpowiedz
@atrax15 o co ci chodzi z tymi długami, to jest wina ludzi, zostaw sam przedmiot w spokoju. Poza tym chyba nowe Galaxy chodzą po 2k + i ich już jakoś nie ruszasz xD
  • Odpowiedz
@atrax15: na całym świecie nikt nie daje #!$%@? i nie myślą w stylu masz ajfona więc pewnie hehe bogaty a tutaj wykopki jak z tej pasty "no ja używam produktów apple więc jestem kimś, powtarzam KIMŚ". W USA większość ludzi nawet nie potrafi rozróżnić Androida od iOSa XD a tutaj myślenie zatrzymało się gdzieś wraz z wyjściem gingerbreada i android = lagdroid bo galaxy s0 sie zacinał ( ͡°
  • Odpowiedz
  • 0
@miki4ever mogę się mylić bo dawno w tym nie siedziałem po skonfigurowaniu. W połączeniu tap jestem widziany jako kolejne urządzenie w sieci, mogę podłączyć dyski sieciowe itp
  • Odpowiedz
2017
Ludzie z Androidami dalej dają #!$%@? o to że ktoś kupuje iPhone'y
Ludzie z iPhone'ami nadal myślą że to jest jakieś wielkie osiągnięcie że wydali masę kasy na telefon
Jak ja gardzę fanbojami
  • Odpowiedz
@atrax15: flagowce wszystkich przodujących marek są w podobnej cenie. Podejście tego typu wzięło się z czasów kiedy był iPhone i długo, długo nic, a wtedy faktycznie był bardzo drogi. Teraz nie ma co się licytować, bo taki samsung nadrobił zaległości i można przyjąć, że to jest właściwie podobna klasa. Ja używam iPhona z kilku powodów: rzadko wymieniany iTunes - potrzeba trochę czasu, żeby się przyzwyczaić, ale synchronizowanie muzyki>kopiowanie, poza tym
  • Odpowiedz