Wpis z mikrobloga

@atrax15: bo iPhone to:
- szybki interfejs, nie muli
- dlugie wsparcie (nie trzeba wymieniac telefonu co rok tylko co 3-4)
- wytrzymala aluminiowa konstrukcja
- dobre wymiary, mozna ciagle obslugiwac jedna dlonia
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@husky83
@miki4ever obudowa czy inny telefon nie kosztuje tyle co iPhone ,te rzeczy są tańsze,iPhone jest po prostu drogi i ma mały wyświetlacz ,po drugie wiadomo jak chcesz sobie narobić długów to możesz to zrobić na wiele sposobów,równie dobrze może być cię nie stać na chipsy z biedry ale pożyczysz od kolegi kasę i już masz dług,ale 3zl to nie 3000zl czy ile tam kosztuje ten iPhone ,po prostu jestem
  • Odpowiedz
@atrax15: iPhone jest jakosciowo i przede wszystkim softwarowo na innym poziomie. Plus, jak juz pisalem, nie mam na androida tyle aplikacji co na ios.

Co do wielkosci wyswietlacza, porownanie flagowcow, iPhone 7 plus ma 5'50'' Samsung S8 ma 5'80''. Serio te 30'' robi ci taka roznice, przeciez nawet nie zauwazysz tu roznicy.

Ja mam iphone 6 co ma 4'70'' i nie widze za bardzo potrzeby wiekszego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@rol89 nie muli,Hmm?ale sam mam tel z Androidem i mi nic nie muli,nie wiem może miałeś jakieś złe doświadczenia z Androidem ,długie wsparcie?tu akurat co kto lubi ja i tak bym wymienił bo po prostu pewnie by mi się znudził po roku lub dwóch latach,alu konstrukcja,no dobra tu może i tak upadnie nie połamie się,ale z drugiej strony,ileż to razy będzie mi upadał?co do wymiarów tu też co kto lubi,dla mnie
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@miki4ever nie no te nowsze mają już większe wyświetlacze tu zgoda,ale są już odpowiednio droższe, 8ka ma podobno kosztować ponad 1000 dolarów ,niektórzy nawet tyle w miesiąc nie zarobią ale iPhone musi być bo iPhone to jakieś dobro luksusowe,ludzie chyba zapomnieli że tj urządzenie głównie do komunikowania sie
  • Odpowiedz
@atrax15: No widzisz, dla mnie to nie jest narzedzie tylko do komunikowania sie, tylko narzedzie pracy. Mam tam VPN'a wszystkie narzedzia do prowadzenia projektow, plus pelna integracje z laptopem i tabletem. Android mi czegos takiego nie jest w stanie zapewnic.

Co do ceny, to tak to niestety dziala, chcesz jakosc, musisz zaplacic, jak kogos nie stac to niech nie kupuje.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@miki4ever no nic,ale telefony z androidem nie są takie wiesz,trendi,ty używasz akurat do pracy tego ale podejrzewam że połowa gimbusiarzy czy jakiś korpobitchy nie umie korzystać z połowy programów które tam można zainstalować,ja też nie wiem ale to zrozumiałe,nie używam więc nie wiem,a oni to zadzwonić,smsa wysłać i zrobić fotkę ewentualnie jak któreś kumatsze to snapa ogarnie i to wszystko
  • Odpowiedz
2017 rok

ludzie dalej sie #!$%@? do tego co kupuja inni


Jak kogos stac to niech sobie kupuje i sie cieszy. Jak kogos nie stac i sie zadluzy by go kupic, ale splaci to - niech to robi. Jakich ty problemow czlowieku szukasz? @atrax15: jak komus przynosi szczescie to ze ma iphone to niech go ma, jakkolwiek ekonomiczne by to nie bylo. Tak samo mozna chodzic w ciuchach jednej marki,
  • Odpowiedz
ale sam mam tel z Androidem i mi nic nie muli


@atrax15: Jak miałem telefony z andkiem zanim kupiłem pierwszego iP teź mi się tak wydawało ale jak sie przyzwyczaisz do szybkosci która nie znika z kolejnymi miesiącami uzywania/kolejnymi zainstalowanymi apkami to ciezko spowrotem wrócić.

Co do obrazka to po prawej poprawiłbym na Bo iOS i w sumie wtedy się pod tym podpisuje, sam telefon jak telefon, to softem wygrywają
  • Odpowiedz
@atrax15: Jak wspomnieli przedmówcy, ekosystem jest lata świetlne za Androidem. Integruje sobie to pomalutku - na hackintoshu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Sam iPhone to dobrze zoptymalizowany sprzęt, o genialnej jakości wykonania i #!$%@? w porównaniu do xiaomi i sporej ilości chińczyków baterii. Zakup i używanie iPhona dla samego iPhona jest meh pomysłem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Muk_Use_Acid ale to nie jest żaden ból dupska z mojej strony,pisałem wcześniej że bawiłem się takimi iPhonami i bez rewelacji jak dla mnie
@Nedelless no tak,bo teraz te nowsze mają już wieksze
@Makku11
@cup12552 nie mam więcej argumentów ( ͡° ʖ̯ ͡°) nadal nie wiem jaki fenomen tkwi w iphonach że ludzie je kupują głównie dlatego bo jabłko jest na obudowie i trendi jest
  • Odpowiedz
@atrax15: piszesz, ze kilka razy droższy. W porównaniu do czego? Do gówno-smartfonów z najniższej półki, których praktycznie nie da się normalnie używać? To super porównanie. iPhone to flagowiec, wiec porównuj do innych flagowców. SGS ma praktycznie identyczny przedział cenowy, inni producenci podobnie. Z dupy bierzesz porównania. I nie jestem fanbojem, używam tez SGS 8 i uważam, ze jest świetny. W większości to kwestia preferencji użytkownika, wiec argument 'jest średni i
  • Odpowiedz