Wpis z mikrobloga

via Android
  • 7
@vvertoi
@donOGR
@nofink
@RaV_Oyabun
@Jaraz
@MadIen ale szczerze to zastanawia mnie już od dawna fenomen tego srajfona,stosunkowo mały wyświetlacz ,no podobno się nie psuje bo to ajfon,i co?tylko dlatego?bo amerykański?bo drogi?bo lepszy?miałem kilkanaście telefonów z Androidem i żaden mi się nie popsul , bawiłem się też nie raz iPhonem i naprawdę nie zrobił na mnie żadnego wrażenia ot zwykły smartfon,jakich pełno,a ludzie mają takie parcie na to,tym bardziej że kilka razy droższy
  • Odpowiedz
@atrax15: ja też nie rozumiem po co - mi się dostał, wprawdzie troszkę starszy, ale jednak iphone za free. Bodajże 4s czy jakoś tak. Jedyne co musiałem zrobić, to mu obudowę wymienić. Próbowałem go używać. Przez tydzień. Potem nie wytrzymałem i wróciłem do androida :-)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@nofink no niby nie muszę ale ta rzeczywistość akurat mnie ciekawi,co jest takiego wyjątkowego w iPhonie że jest lepszy i droższy od innych telefonów?
  • Odpowiedz
@atrax15: Jest po prostu lepszy i duzo bardziej niezawodny. Plus wiecej aplikacji jest na ios niz na androida.

Nie za bardzo rozumiem co rozumiesz przez parcie, ja wzialem iPhone'a bo po prostu chcialem miec najlepszy dostepny telefon na rynku, nikogo specjalnie nie grzeje to, ze ma taki lub inny telefon.
  • Odpowiedz
@atrax15:

Customowy interfejs


xDDDDDDD

Przecież dla większości to znaczy tyle, że sobie zmienią kolejnością te kilka ikonek na pulpicie (co w sumie można zrobić też w ios). Ewentualnie zmienią tapetę; a na wykresie, to prawie połowa
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@miki4ever nie mówię przecież o tobie,jeden bierze taki tel bo tak jak napisałeś a drugi dla lansu i jeszcze się zadłuży tak jak pisał
@husky83 o ile ciebie jestem w stanie zrozumieć to już tego lansu nie ,no kuhwa nie stać mnie na coś to będę się zadłużał aby tylko mieć coś?przecież tj chore,to tylko telefon
  • Odpowiedz