Wpis z mikrobloga

@GibonTM: Nie wiesz, powiadasz. Ile ty masz lat człowieku? 5? Pewnie już w przedszkolu wiedzą, że nieznajomość prawa nie zwalnia z obowiązku jego przestrzegania. Radzę nie przyjmować takiej linii obrony. Prawda jest taka, że świadomie płacisz złodziejowi. Prawda też jest taka, że to się opiera na p2p, więc również rozpowszechnianiasz sygnał.

Jak pisałem, serwery są w dyspozycji policji, jak widzicie znów są wyłączone. W tej chwili zbierane są logi zawierające
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: Jedno jeszcze mi nie pasuje!
Przecież ty również jesteś złodziejem, i opłacasz złodziei! Człowieku, jesteś jak my tutaj, również użytkownikiem DMP!
To ty pierwszy pojawiłeś się na forum, z hasłem.
„Wszyscy po zamykani! Serwery przejęte! TV nie działa!”
Ciężko mi zrozumieć takich ludzi!
Baw się dalej!
  • Odpowiedz
@23qwerty23: Kradnie się wszędzie. Nie tylko u nas. Nie ma mnie w Polsce, ale widzę co robią inni przedstawiciele swojego kraju. I nie mówię o rodakach którzy wyjechali. Chociaż pewnie też.
Bo jeśli się da na ciągnąć lub ominąć system, to każdy to zrobi. Czy to będzie Anglik, Francuz czy Polak.
Każdy chce przyoszczędzić.
Co nie @adrian-matwiejczuk:????
  • Odpowiedz
@kimeraj: Rozmawialem z nimi..kolejne kilka dni bedzie jak jest maja jakas awarie techniczna. Toche zdarlem bo spytalem o ekstra dni w zamian a koles ze dali po 7 dni ekstra - ale co z tego jelsi te dni pojda na poczet napraw LOL
  • Odpowiedz
@Grumphy: tak się domyśliłam,że musiałaby jakaś mega awaria i teraz przez jakiś czas będzie się kisić.... najważniejsze,że są i będą.... i zechcieli z Tobą porozmawiać ;)
  • Odpowiedz
@GibonTM: Rozumiem, że twoje usprawiedliwienie że kradniesz jest takie, że inni też to robią. Jak masz okazję, to okradasz swój kraj bo inni też by tak zrobili. A za chwilę napiszesz, że to tacy jak ja hamują rozwój Polski, a nie tacy jak ty. Ciekawa definicja "patriotyzmu"
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: Nie pajacu!!
Pracuje w transporcie!! I dbam żebyś miał co do gara wsadzić! Bo nie wszystko co polskie znajdziesz w „ Biedronce!” I muszę wyjeżdżać!
I nikogo nie próbuje usprawiedliwiać!
Tylko tak niestety jest! Że nie którzy jeśli widzą ze można coś ominąć. To to zrobią!
Jak byś myślał! To byś wiedział!
  • Odpowiedz
Zeby przedłużyć subskrypcje wcześniej kupowałem kod, teraz takiej opcji nie ma, jest tylko płatnośc kartą USD Czy mogę doładować posiadając kartę MC w PLN ?
  • Odpowiedz
Dokonało się. Akcja prowokacyjna Policji zakończona. Właśnie w tej chwili serwis ostatecznie zlikwidowano. Dowody zebrane w wystarczającej ilości. Będą teraz wyciągane konsekwencje prawne wobec złodziei, którzy korzystali. Policja dysponuje wszelkimi dowodami i dokładnymi danymi. Posypią się wyroki skazujące.
  • Odpowiedz