Wpis z mikrobloga

@Plabbet: Bo musisz mieć konto i dodać zrzut swojego Polskiego paszportu lub dodanie Polskiego konta, nie którzypisali na grupie Facebookowej Polska Telewizja Online że podali konto Radio Maryja i im działa .
  • Odpowiedz
@Sabina83: wszystko to o czym mówisz zrobiłem i w momencie kiedy chce coś oglądać dostaje info ze jestem poza Unia Europejska. Norwegia w Unii nie jest ale należy do tych wszystkich EOG wiec nie wiem o co chodzi.
Napisałem do nich zapytanie i czekam....
  • Odpowiedz
@lokk0: dziala dobrze, rownierz na komorce, w wersji bezplatnej sa akurat te programy ktore chcialem ogladac!, a wersja platna jest dostepna dla kazdej kieszeni! Oczywiscie, ze Polbox ma wiele wiecej do zaoferowania i jest super funkcjonalny, ale tylko w wersji Premium, a ta juz jest droga. ;-)
  • Odpowiedz
@Mrosiak83: Pewnie, że działa, każdy problem techniczny jest do rozwiązania. Jedne problemy szybciej, inne dłużej. Ciekawe co na to powie debil adrian-matwiejczuk który podniecał się jak małe dziecko pisaniem bzdur, że admini Delta zostali aresztowani. Próbował się dzieciak dowartościować ale mu nie wyszło.
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: ale ty głupi jesteś, żałosny i ograniczony... sam napisałeś, że za kłamanie powinny być konsekwencje, tą konsekwencją powinno być to, żeby mama zabrała ci komputer bo siedzisz i kłamiesz jak twoja partia. Wszystkich byś chciał wsadzać jak taki skończony idiota. Nikt debilu głupi nie napisał, że strona działa, tylko, że działa DeltaMediaPlayer. Powiem ci krótko, #!$%@? z tych internetów. Piszesz, że serwery są zajęte przez policję, hahaha dobra policja, że
  • Odpowiedz