Wpis z mikrobloga

Jak wejdziesz na stronę delta player to masz tam informację że mają awarię techniczną. Bez obaw, już się tak kiedyś zdażało i subskrypcja była przedłużana o ilość dni kiedy nie było dostępu.
Dla nowych i ciekawych jak to działa : płatności kartą bardzo łatwe,według instrukcji jak po sznurku, wszystko działa płynnie, 130 polskich kanałów w tym kodowane.
  • Odpowiedz
Tak,mają jakaś usterkę techniczna, pisałem do nich. Starają się jak najszybciej to naprawić. Zapewnili że subskrypcje będą przedłużone.
Kilka dni może, i TV powinna działać.
  • Odpowiedz
Prokuratura jest na tropie wszystkich, którzy kradli. Policja polska kontaktuje się m.in. z Policją w Wielkiej Brytanii, Niemczech i Włoszech i Skandynawii w celu ustalenia miejsca pobytu złodziei. Posypią się chyba wyroki skazujące. Oczywiście, serwis już dawno wyłączono, wątpię że będzie jeszcze online, chyba już są serwery i dekodery w magazynach z dowodami, bo rusza proces twórców serwisu.

Jeszcze dla picu trzymają stronę logowania z jakimś durnym komunikatem. Mają chłopaki poczucie humoru.
  • Odpowiedz
Chlopie ty to jestes leprzy od Antoniego Smolenskiego oni z Amber Gold OFE nie moga sobie poradzic to beda ganiac ludzi po calym swiecie jedz na plac zamlowy tam stoi kolumna Zygmunta i jemu to powiedz
  • Odpowiedz
@Tomaszca: Płaciłeś złodziejowi i to świadomie. To jest współudział kolego. Nie myśl, że jak siedzisz za granicą, to jesteś bezpieczny. Policja polska kontaktuje się z policją zagraniczną to raz, a dwa w Polsce dalej jest wiele osób, które znają twoje miejsce pobytu i wyśpiewają to.
  • Odpowiedz
Adrian ma racje!! Do mnie, już wczoraj pukali o 06:00!!! Wyprowadziłem się, i mnie znaleźli! Dziś tez pukali!! A może to był sen? Już sam nie wiem, przez tego gościa mam koszmary!
Nie zwracajcie na tego „Dobromiła” uwagi!
Ten idiota kilka mc temu pisał tak samo! I psuł wszystkim do okoła nerwy. Myślałem ze to chwilowe upośledzenie, ale nie! To jest poważny stan, jakiegoś rasowego sprzedawczyka!
Popatrz „Adrian” jak to ty mówisz,
  • Odpowiedz
@adrian-matwiejczuk: śmieje się z tego jak #!$%@? ale powiedz mi tylko jedno bo jestem ciekaw...jakim cudem/prawem polska policja na terenie własnego kraju z którego wg. Ciebie kradziono sygnał telewizyjny angażuje do tego (#!$%@? nie mogę hahaha) inne służby z obcych krajów ? Geniuszu czekam na odpowiedź !!!!
  • Odpowiedz
@FreDBandyta: Bardzo prosto to ci wyjaśnię. Kradziono sygnał telewizyjny polskich stacji, więc polskie stacje telewizyjne są zainteresowane ściganiem złodziei. Jeśli kradzieży dokonano poza terytorium Polski, niewiele to zmienia. Ty pomagasz w procederze i będziesz oskarżony, to gdzie przebywasz nie ma znaczenia. Policja różnych krajów współpracuje ze sobą w tym zakresie. A łamanie praw autorskich to piractwo i są na to konkretne paragrafy.
  • Odpowiedz
„Adrianek”, powiem ci, co powinni ci zrobić, kiedy już cię złapią! Bo też cię to czeka kolego! Jesteś tak samo jak my, złodziejem!!!
Ewidentnie jesteś odbiorcą DMP!
Pokazujesz się na forum tylko wtedy, kiedy coś się dzieje z DMP! Czyli wniosek jest tylko jeden..... Sam wiesz jaki „ Sherlocku”!!!
Będziesz pierdział w pasiaki razem z nami!!
A kiedy już będziesz za kratami, powinni ci zabronić dostępu do jakich kolwiek mediów!
O internecie,
  • Odpowiedz